Kreativní den s Artmagico a II. Celorepublikový sraz kamínkářů

27července10:0023:59Kreativní den s Artmagico a II. Celorepublikový sraz kamínkářů

Detail akce

Den věnovaný kreativitě se společností Artmagico a super rodinné zábavě a 2. celorepublikový sraz kamínkářů.

Zveme Vás na krásný den v největším přírodním zábavním parku v Česku, který se nachází v samém srdci Vysočiny, kde se skvěle pobavíte a načerpáte nové nápady. Tento den proběhne druhý ročník celorepublikového setkání malířů a sběratelů putovních kamínků ve spolupráci s uměleckou značkou Artmagico. Nebude to ale jen o malování na kamínky, tento den bude patřit kreativní tvorbě! Malovat totiž budeme na všechno a všemi různými způsoby. Vyměníte si zkušenosti a setkáte se s mnoha dalšími nadšenci do malování a hledání kamínků.

V letošním ročníku také společně pomůžeme nadaci Onkoláčci, přímo na místě proběhne aukce malovaných kamínků od předních výtvarníků a pomoct můžete i přímo na účet nadace. Veškeré infrmace najdete zde www.nfsanceonkolackum.cz.

 

Co na Vás čeká?

• Westernové městečko Šiklův mlýn

  • Program v přírodním amfiteátru – Westernová show, akční humorné divadlo, večerní ohňová show s ohňostrojem.
  • Stylové atrakce: lukostřelba, rýžování zlata, vodění na koních, svezení vláčkem Union Pacific včetně noční strašidelné jízdy, jízda zručnosti na elektrickém býku, zrcadlový labyrint a mnoho dalšího.

 

• Art zóna s Artmagico 

S mnoha kreativními workshopy např: Malování na kamínky, malování na textil, základy akvarelu, pouring, tečkování, graffiti a další

Více info o programu Kreativního dne

Co ještě potřebujete vědět?

• Ubytování 

Prodlužte si pobyt v parku Šikland na více dní a využijte nabídku ubytování přímo v parku. Ubytovat se můžete v ★★★★ Hotelovém resortu Šikland, srubových apartmánech, mobilních domech, chatičkách nebo ve vlastním stanu v prostorném kempu. Pro ubytování v kempu pro vás máme akční cenu. 

Objednat ubytování

• Zábava v Šiklandu

V letní sezoně se park otevírá veřejnosti každý den a kromě pondělí zde shlédnete parádní program. Kromě toho, ale můžete využít i další služby z naší nabídky. K těm nejoblíbenějším patří koupání v přírodním biotopu a vyjížďky na koních po okolí parku.

Chcete se zapojit?

Malujete kamínky, děláte nějaké tvořivé dílny nebo prodáváte sortiment vhodný na akci a chcete se přidat?
Dejte nám o sobě vědět, rádi se dohodneme na spolupráci.

Svoji nabídku pošlete na email cerna@sikland.cz

 

Značka Artmagico podporuje kreativního ducha v každém z nás. Nabízí umělecké materiály pro profesionály i nadšence. Naše produkty vynikají perfektní kvalitou a dovolí Vám zazářit, ať už malujete na jakýkoliv materiál.
Artmagico se postará o prezentaci, poradenství a prodej vhodných fixů a barev pro malování kamínků. Připraví pro Vás i tvořivé dílny. 

 

U nás naleznete kamínky a oblázky pro malování a dekoraci. V nabídce máme i základní kreativní pomůcky, které při vytváření Vašich malovaných kamínků budete potřebovat. Přímo u našeho stánku bude tvořivá dílna, kde si namalujete vlastní kamínek a rádi poradíme i úplným začátečníkům, jak na to.

 

Chytrá opička věří, že posláním hraček a her není jen zahánět nudu, ale i rozvíjet fantazii, kreativitu a znalosti dětí i dospělých. Důležitou součástí hraní je i trávení společného času a nových zážitků. www.chytraopicka.cz

 

Objednat ubytování

 

Čas

27. červenec 10:00 10:00dop. - 11:59odp.

Rezervovat ubytování