Motoakce

Zažijte mistrovské závody v Šiklandu. Díky zkušenostem s pořádáním oficiálních závodů nabízíme profesionální organizaci včetně obstarání personálu k celé akci. Široká škála ubytování různých cenových relací dává prostor i pro dvou a vícedenní akce.

Moto akce v Šiklandu

MČR v Cross Country Open

Závod mistrovství České republiky CAMS, kde jedou nejlepší jezdci z celé ČR i ze zahraničí. Závod vede celým areálem Šiklova mlýna a jezdci střídají offroadovou dráhu s přírodní tratí s různými překážkami. Nechybí ani obtížně sjezdy.

OffROAD Maraton

Offroadový adrenalin a nevšední zábava. Extrémní vytrvalostní závody bugin a aut speciálů, čtyřkolek a motorek. Nechybí ani profesionální jízdy závodníků Rally Dakar.

MČR Enduro Open

Závod mistrovství České republiky CAMS se jede na Šiklově mlýně. Čeká vás úžasná podívaná na ty nejlepší jezdce. Pády ani odvážné sjezdy rozhodně nebudou chybět.


Šikland Winter Race

Extrémní závod pro všechny milovníky čtyřkolek v náročných podmínkách zimního Šiklandu. Kromě nevšedního prostředí se můžete těšit na doprovodný program.

Motosraz Šikland

Sraz pro všechny motorkářské nadšence. Máme připravené speciální soutěže o toho nejdrsnějšího motorkáře, nechybí doprovodný program, rockové kapely a legendární spanilá jízda v okolí Šiklova mlýna.


Objednejte si moto akci

Chcete u nás uspořádat závod, sraz, setkání s přáteli nebo firemní akci? Nezávazně nás kontaktujte, rádi Vám připravíme akci dle vašich požadavků.

KONTAKT

Olga Válková

Telefon: 723 027 501

E-mail: pobyty@sikland.cz

Rezervovat ubytování