Dovolená a ubytování

V Šiklandu si užijí aktivní i pohodovou dovolenou jak rodiny s dětmi, tak i senioři nebo páry. Připravili jsme pro vás širokou nabídku ubytování, balíčků služeb, atrakcí, bohatý program i tipy na výlety do okolí našeho zábavního parku.

Rodinná dovolená v Šiklandu

Šikland je největší přírodní zábavní park v Česku, v samém srdci Vysočiny. Jeho nabitý program, bohaté možnosti ubytování a občerstvení, nonstop dávka zábavy a široká škála vyžití z něj dělá dokonalé místo pro letní i tématickou mimosezonní dovolenou.

Během letní dovolené je westernové městečko s celodenním zábavním programem otevřeno non-stop. Divadelní představení, animační program, indiánská vesnice atrakce jsou zcela jistě největším lákadlem pro každého velkého i malého návštěvníka. V areálu Šiklandu Vás potěší přírodní aquapark a zoopark, nedaleko pouhé 3 km od Šiklandu v Dolní Rožínce naleznete strašidelný zámek Draxmoor.

Ubytování v Šiklandu
Vyberte si ze široké nabídky ubytování od nového hotelového resortu Šikland**** přes stylové sruby a chatky až po ubytování v našem autokempu.
Zábava na dovolené
Na dovolené v Šiklandu se rozhodně nudit nebudete. Čeká na vás denní program, mimořádné akce a atrakce, nebo výlety do okolí.
Nabídka služeb
Rozsáhlá nabídka služeb v samotném zábavním parku Šikland Vám přinese během vaší dovolené kombinaci aktivní zábavy a relaxace.
Rezervovat ubytování