Ubytování v Šiklandu

Největší zábavní park v České republice vám nabízí širokou škálu možností ubytování od stanového kempu až po ubytování v moderním ★★★★ Hotelovém resortu Šikland.

Měli byste vědět: V letní sezóně nabízíme ubytování převážně v turnusech (Čt – Ne, Ne – Čt a Ne – Ne, Čt – Čt). V případě zájmu o jiný termín nám zavolejte.

Zarezervujte si nyní letní dovolenou 2024:

  • AKTUÁLNĚ jsme pro Vás připravili SUPER VÝHODNÉ CENY na letní zážitkové ubytování hlavně ve všedních dnech. Stačí si jednoduše vybrat termín a rezervovat. 

V případě zájmu o kratší pobyt nás můžete kontaktovat na číslo +420 602 750 130 nebo na emailu info@sikland.cz.

 

6 různých možností ubytování v Šiklandu:

Hotelový resort Šikland
Hotelový resort Šikland**** moderní hotelový komplex s dvěma samostatnými budovami: Colorado Grand a Arizona. Resort disponuje moderně zařízenými pokoji s vlastním sociálním zařízením.
Srubový apartmán
Příjemné ubytování až pro 5 osob s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Terasa s posezením přijde vhod při večerním grilování. Skvělé pro rodiny. Parkování přímo u srubu.
MOBILHOME
Mobilní domy s vlastním sociálním zařízením a kompletní kuchyňkou včetně prostoru k posezení. Ve dvou ložnicích se vyspí až 5 osob a venkovní vyhrazený prostor poslouží pro relax a grilování.
Chatky
Každá chatka má svoji terasu i místo k zaparkování auta v těsné blízkosti. Sociální zařízení je společné.
ve vlastním stanu
Moderní kemp je v blízkosti zázemí s toaletami, sprchami, občerstvením s prodejem základních potravin a drogerie.
ve vlastním karavanu
Pro karavany jsou připraveny kaskády se základním kempovým vybavením pro bezstarostnou dovolenou.
Rezervovat ubytování