Ubytování

Šiklův mlýn na Vysočině vám nabízí širokou škálu možností ubytování od stanového kempu až po ubytování v Hotelovém resortu.

Měli byste vědět: V hlavní sezóně Červenec – Srpen nabízíme ubytování převážně v turnusech Čt – Ne, Ne – Čt a Ne – Ne.

9 různých možností ubytování v Šiklandu:

Hotelový resort Šikland
Hotelový resort Šikland*** moderní hotelový komplex s dvěma samostatnými budovami: Colorado Grand a Arizona. Resort disponuje moderně zařízenými pokoji s vlastním sociálním vybavením.
Srubový apartmán (4+1)
Příjemné ubytování až pro 5 osob s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Terasa s posezením přijde vhod při večerním grilování. Skvělé pro rodiny. Parkování přímo u srubu.
MOBILHOME LUX (4+1)
Mobilní domy s vlastním sociálním zázemím a kompletní kuchyňkou včetně prostoru k posezení. Ve dvou ložnicích se vyspí až 5 osob a venkovní vyhrazený prostor poslouží pro relax a grilování.
Mobilhome LUX (4+0)
Mobilní domy s vlastním sociálním zázemím a kompletní kuchyňkou včetně prostoru k posezení. Ve dvou ložnicích se vyspí až 4 osoby a venkovní vyhrazený prostor poslouží pro relax a grilování.
Mobilhome KLASIK (4+0)
Mobilní domy s vlastním sociálním zázemím a kompletní kuchyňkou. Ve dvou ložnicích se vyspí až 4 osoby a venkovní vyhrazený prostor poslouží pro relax a grilování.
Chatky (4+0)
Každá chatka má svoji terasu i místo k zaparkování auta v těsné blízkosti, sociální zařízení je společné. Chatky se pronajímají pouze jako celek (4 lůžka).
Autokemp ubytování ve vlastním stanu
První část kempu je přímo u nového komplexu Central kemp s toaletami, sprchami, občerstvením s prodejem základních potravin a drogerie.
Autokemp ubytování ve vlastním karavanu
První část kempu je přímo u nového komplexu Central kemp s toaletami, sprchami, občerstvením s prodejem základních potravin a drogerie.