Program a zážitky

Po celý rok pořádáme speciální mimořádné akce. V červenci a srpnu jsou to víkendové akce jako například Letohrátky se zvířátkyAmerický den nebo oblíbený Rodinný den. V tyto dny je v Šiklově mlýně zábavy ještě více než kdykoliv jindy. Mimo to probíhá v létě každý den vyjma pondělí pravidelný denní program a v areálu Šiklův mlýn na vás čeká mnoho aktivit a atrakcí. Mimo letní sezonu, od září do června, můžete v Šiklově mlýně navštívit nespočet motoristických akcí, rezervovat si jeden ze zážitkových víkendových rodinných pobytů či v Hotelovém Resortu strávit příjemnou zimní dovolenou.

DENNÍ PROGRAM
Od úterý do neděle Vás čekají divadelní představení, westernová a taneční vystoupení, vystoupení se zvířaty, přehlídky a mnoho dalšího.
MIMOŘÁDNÉ AKCE
Zažít u nás můžete oblíbený Rodinný den, Den hraček, Létohrátky se zvířátky, Americký den, Velkou ohňovou show, motoristické závody a motosrazy.
ATRAKCE A AKTIVITY
Celý areál je naplněn zábavnými atrakcemi a aktivitami. Užijte si třeba jízdu na koni nebo elektrickém býku, lukostřelbu, rýžování zlata a další.

Denní program v letní sezóně 2021

Od úterý do neděle vás čekají akční divadelní představení, westernová a taneční vystoupení, vystoupení se zvířaty a přehlídky. V úterý, čtvrtek a sobotu se můžete těšit na jedinečnou Noční ohnivou show.

DENNÍ PROGRAM (ÚTERÝ – PÁTEK, NEDĚLE)

Program na letní sezónu 2021 připravujeme!

VEČERNÍ PROGRAM – ÚTERÝ, ČTVRTEK, SOBOTA

21:00 Noční ohňová show / amfiteátr

Nejbližší mimořádné akce

Po celý rok pořádáme mimořádné akce. V červenci a srpnu jsou to tematické víkendové akce jako například Létohrátky se zvířátky, Americký den nebo oblíbený Rodinný den. V tyto dny je v Šiklově mlýně zábavy ještě více než kdykoliv jindy.

Rezervovat ubytování
X
X