Pravidelný denní program

31. Letní sezona 2024 startuje od 29. června do 1. záři a i tato sezona má své krásné výročí a to je 30 let divadelních představení. Těšíme se na Vás.

Pravidelný denní program:

10:00 – Zahájení programu / náměstí

10:30 – Animační program / náměstí

11:30 – Dopolední humorné divadlo / amfiteátr 

12:30 – Indián Wambli / náměstí

13:00Animační program / náměstí

13:30Western magic show / náměstí

14:30Westernová show/ amfiteátr 

15:30Westernové dovednosti kovboje Steva / náměstí

16:00 – Animační program / náměstí

16:45 – Odpolední akční divadlo / amfiteátr

17:30 – Kovboj Jim / náměstí

18:00Animační program / náměstí

Úterý, čtvrtek, sobota navíc:

20:00 – Kouzelnická show MAGIC SOUKUP / náměstí

21:00 – Pohádková Noční ohňová show: Divotvorný les / amfiteátr

22:00Dětská diskotéka / náměstí

 

Nová akční divadla

O čem budou a koho v nich uvidíte? Tak to jsou otázky, na které Vám neodpovíme, abyste nepřišli o překvapení. Určitě se ale můžete těšit na oblíbené tváře programového týmu, které se Vám představí opět v rolích nebezpečných nebo bláznivých desperátů, vzorných a jistě nezkorumpovatelných představitelů zákona, obyvatelů města a více se necháme překvapit.


Westernová show

Kovbojské a honácké dovednosti Vám předvedou naši kovbojové pokřtění pravým americkým divokým západem. Letos nebude chybět jezdecká show, nebo světoznámá pistolnice Anny Barvínková a její show s kvéry a biči.


Program na městečku

I přes den Vás budeme bavit tradičními vstupy na městečku jako jsou taneční vystoupení, soutěže, animační programy pro děti i dospělé, akrobatická vystoupení a spoustu dalšího.

(videoukázka ze sezony 2019)


Noční ohňová show (pohádkový příběh)

Tradičně patří večerní „ohňovka“ k nejoblíbenějším představením a i v roce 2024 se můžete těšit na dechberoucí pokračování DRAČÍHO pohádkového příběhu plného pyrotechnických a ohňových efektů, který nikde jinde v Evropě neuvidíte.

Víkendové a mimořádné akce

Po celý rok pořádáme speciální akce. V červenci a srpnu jsou to tematické víkendové akce jako například Motosraz, PRIMA FEST, Americký den a MEGAKONCERT QUEENIE, Beer & Burger day nebo oblíbený Rodinný den. V tyto dny je v Šiklandu zábavy ještě více než kdykoliv jindy. Od září do června u nás můžete navštívit nespočet motoristických akcí, zážitkové víkendové rodinné pobyty či zde strávit příjemné rodinné Velikonoce 2024, nebo Halloween.

Rezervovat ubytování