Pravidelný denní program

Program pro sezonu 2023 právě připravujeme.

Program pro sezonu 2023 právě připravujeme.

Nová akční divadla

O čem budou a koho v nich uvidíte? Tak to jsou otázky, na které Vám neodpovíme, abyste nepřišli o překvapení. Určitě se ale můžete těšit na oblíbené tváře programového týmu, které se Vám představí opět v rolích nebezpečných nebo bláznivých desperátů, vzorných a jistě nezkorumpovatelných představitelů zákona, obyvatelů města a více se necháme překvapit.


Westernová show

Kovbojské a honácké dovednosti Vám předvedou naši kovbojové pokřtění pravým americkým divokým západem. Letos nebudou chybět se svojí jezdeckou show filmoví kaskadéři ze stáje Trojan, nebo světoznámá pistolnice Anny Barvínková a její show s kvéry a biči.


Program na městečku

I přes den Vás budeme bavit tradičními vstupy na městečku jako jsou taneční vystoupení, soutěže, animační programy pro děti i dospělé, akrobatická vystoupení a spoustu dalšího.

(videoukázka ze sezony 2019)


Noční ohňová show (pohádkový příběh)

Tradičně patří večerní „ohňovka“ k nejoblíbenějším představením a i v roce 2023 se můžete těšit na dechberoucí pokračování DRAČÍHO pohádkového příběhu plného pyrotechnických a ohňových efektů, který nikde jinde v Evropě neuvidíte.

Víkendové a mimořádné akce

Po celý rok pořádáme speciální akce. V červenci a srpnu jsou to tematické víkendové akce jako například Motosraz, Létohrátky se zvířátky, PRIMA FEST, Americký den, Beer & Burger day nebo oblíbený Rodinný den. V tyto dny je v Šiklandu zábavy ještě více než kdykoliv jindy. Od září do června u nás můžete navštívit nespočet motoristických akcí, zážitkové víkendové rodinné pobyty či zde strávit příjemné rodinné Velikonoce 2023, nebo Halloween.

Rezervovat ubytování