Westernové městečko

Navštivte první westernové městečko v České republice – Westernové městečko Šiklův mlýn, které nabízí zábavu a vyžití pro celou rodinu. Na své si přijdou milovníci májovek i ti, které westernový styl nepolíbil. Zábavní park má o letní sezóně otevřeno NONSTOP s programem od úterý do neděle až do konce prázdnin. Čeká na Vás celodenní program s řadou animačních programů, zábavných vystoupení a divadelních představení. Denní program ve spojení s mnoha atrakcemi zaručeně přinese příjemný zážitek.

Mimořádné akce
Vstupné

Co u nás uvidíte a zažijete?

Hlediště přírodního amfiteátru

Během letní sezóny je městečko otevřeno NONSTOP s programem od úterý do neděle, který je možné spatřit buď v centru westernového městečka na náměstí (animační programy pro děti a tematická vystoupení)  nebo v největším přírodním amfiteátru s kapacitou až 2.500 osob ve kterém probíhají několikrát denně divadelní představení. Díky vysoké kapacitě se do našeho amfiteátru vejde opravu každý.

Jak je to s atrakcemi?

Atrakce rýžování zlata v traperské osadě

Po celém westernovém městečku naleznete mnoho zábavných atrakcí např. elektrického býka, střelbu z luku, jízdu Safari vláčkem nebo Union Pacific, malování na obličej, jízdu na koni a mnohem víc. Atrakce se platí místní měnou tzv. šiklákem, který můžete zakoupit ve westernové bance nebo měničkách po celém parku. Cena 1 šikláku je 35 Kč a v případě odběru většího množství nabízíme slevu.

Speciální program aneb mimořádné víkendové akce

Festival na Šiklandu

Kromě standartního denního programu jsou pořádány i mimořádné tematické akce jako např.: Motosraz, Burger day, Letohrátky se zvířátky, Americký den nebo oblíbený Rodinný den. V tyto dny je v Šiklandu zábavy ještě více než kdykoliv jindy!

Vstupné do městečka a na program

Hlavní brána a poklady Šiklandu

Jedete za námi autem? Jednoduše zaparkujete na velkém parkovišti hned vedle vstupní brány. K zakoupení vstupenek můžete využít i naše nové samoobslužné pokladny. Vstupenky Vám zajistí prohlídku zábavního parku Šikland, a to včetně celodenního programu westernového městečka Šiklův mlýn s divadly a westernovou show. V úterý, čtvrtek a sobotu Vás navíc čeká jedinečná, pohádková noční ohňová show „Dračí legenda“.

Otevírací doba
Červenec - srpen je náš park otevřený nonstop, program probíhá každý den kromě pondělí.
Jak se k nám dostanete?
Zábavní park Šikland se nachází v obci Zvole nad Pernštejnem v srdci Vysočiny.
Rezervovat ubytování