Westernové městečko

Navštivte první westernové městečko v České republice – Westernové městečko Šiklův mlýn, které nabízí zábavu a vyžití pro celou rodinu. Na své si přijdou milovníci májovek i ti, které westernový styl nepolíbil. Zábavní park má o letní sezóně otevřeno NONSTOP s programem od úterý do neděle až do konce prázdnin. Čeká na Vás celodenní program s řadou animačních programů, zábavných vystoupení a divadelních představení. Denní program ve spojení s mnoha atrakcemi zaručeně přinese příjemný zážitek.

Mimo letní sezónu nás můžete nově navštívit i v zimě a již nyní přijímáme předobjednávky na zimní dovolenou 2022!

Speciální akce
Vstupné

Co u nás uvidíte a zažijete?

Hlediště přírodního amfiteátru

Během letní sezóny je městečko otevřeno NONSTOP s programem od úterý do neděle, který je možné spatřit buď v centru westernového městečka na náměstí (animační programy pro děti a tematická vystoupení)  nebo v největším přírodním amfiteátru s kapacitou až 2.500 osob ve kterém probíhají několikrát denně divadelní představení. Díky vysoké kapacitě se nemusíte obávat mačkání a obsazení hlediště, neboť se v našem amfiteátru vejde opravu každý.

Jak je to s atrakcemi?

Atrakce rýžování zlata v traperské osadě

Po celém westernovém městečku naleznete mnoho zábavných atrakcí např. elektrického býka, střelbu z luku, jízdu Safari vláčkem nebo Union Pacific, malování na obličej, jízdu na koni a mnohem víc. Atrakce se platí místní měnou tzv. šiklákem, který můžete zakoupit v místní bance nebo měničkách rozsetých po městečku. Cena 1 šikláku je 35 Kč a v případě odběru většího množství je poskytnuta sleva.

Speciální program aneb mimořádné víkendové akce

Blue Style Prima Fest

Kromě standartního denního programu jsou pořádány i mimořádné tematické akce jako např.: Motosraz, Burger day, Letohrátky se zvířátky, Americký den nebo oblíbený Rodinný den. V tyto dny je v Šiklově mlýně zábavy ještě více než kdykoliv jindy!

Vstupné do městečka a na program

Hlavní brána a poklady Šiklandu

Do Šiklandu můžete přijet všemi dopravními prostředky, pokud se rozhodnete za námi dorazit autem, můžete jej zaparkovat na velkém kamerově střeženém parkovišti hned vedle vstupní brány. U brány na Vás bude čekat příjemná obsluha, která Vám v případě potřeby vše vysvětlí a poradí. V rychlé samoobslužné pokladně nebo za pomoci pokladního si zakoupíte vstupenky a již nic Vám nebrání vydat se vstříc zábavě. Vstupenky Vám zajistí vstup do westernového městečka, prohlídka zábavního parku a to včetně denního programu, který probíhá od úterý do neděle.

Otvírací doba
Červenec - srpen je náš park otevřený nonstop, program probíhá každý den kromě pondělí.
Jak se k nám dostanete?
Areály Šiklandu se nachází u obce Zvole nad Pernštejnem a v obci Dolní Rožínka v okrese Žďár nad Sázavou.
Rezervovat ubytování
X
X