Šiklův mlýn

Šiklův mlýn na Vysočině je největší přírodní zábavní areál v České republice, který se nachází v údolí řeky Bobrůvky. Přijeďte do překrásné přírody v srdci kraje Vysočina s Vašimi dětmi, kamarády nebo pracovními kolegy.

Hlavní prázdninová sezóna 2021 – startuje od 3. července 2021!

O letní sezóně má areál Šiklův mlýn OTEVŘENO NONSTOP s programem od úterý do neděle až do konce prázdnin. V areálu na vás čeká celodenní program ve westernovém městečku, doprovodný program v indiánské vesničce, relax v aquaparku, zvířátka v zooparku, půjčovna kostýmů a spousta dalších zážitků na připravených atrakcích.

Denní program
Od úterý do neděle Vás čekají divadelní představení, westernová a taneční vystoupení, vystoupení se zvířaty, přehlídky a mnoho dalšího.
Mimořádné akce
Zažít u nás můžete oblíbený Rodinný den, Den hraček, Létohrátky se zvířátky, Americký den, Velkou ohňovou show, motoristické závody a motosrazy.
Atrakce a aktivity
Celý areál je naplněn zábavnými atrakcemi a aktivitami. Užijte si třeba jízdu na koni nebo elektrickém býku, lukostřelbu, rýžování zlata a další.
Vstupné
Vstupenky vám zajistí přístup k nikdy nekončící zábavě – vstup do areálu, akční divadla a doprovodný program.
Otvírací doba
Červenec - srpen je areál otevřený nonstop, program probíhá každý den kromě pondělí.
Jak se k nám dostanete?
Areály Šiklandu se nachází u obce Zvole nad Pernštejnem a v obci Dolní Rožínka v okrese Žďár nad Sázavou.

Mimo hlavní prázdninovou sezónu u nás můžete navštívit pořádané motoristické akce nebo si rezervovat jeden z mimosezónních rodinných zážitkových pobytů. V areálu Šiklova mlýna můžete nově prožít i svoji zimní dovolenou.

Těšíme se na vás !