Autokemp Vysočina

V kempu se můžete ubytovat v obytném voze, karavanu nebo ve vlastním stanu.

Kemp se rozkládá na několika rozlehlých kaskádách oddělených živým plotem pro větší soukromí návštěvníků, je rozdělen na dvě části, východní a západní.

První část kempu je přímo u nového komplexu Central kemp s toaletami, sprchami, občerstvením s prodejem základních potravin a drogerie. Zde se nachází také půjčovna sportovního vybavení a informační kancelář. Druhá část kempu se nachází za aquaparkem. Ani od druhé části není Central kemp daleko.

Měli by jste vědět: Kemp je otevřen v období letních prázdnin nonstop červenec až srpen.

Vybavení kempu:

Bezdrátový internet

Domácí mazlíčci

Prodej potravin a drogerie

Parkoviště

Občerstvení

Přírodní koupaliště

Vyjížďky na koni

Animační program

Dětské hřiště

Sportovní hřiště

Půjčovna cyklistických kol

Půjčovna sportovního vybavení

Stravování

V ceně ubytování ve vlastním stanu či karavanu není zahrnuta strava. Pro komfortní pobyt doporučujeme přiobjednat si polopenzi, případně využít některou z našich restaurací v areálu.

Objednávka ubytování

4 denní pobyt (Čtvrtek až Neděle)

Empty section. Edit page to add content here.

5 denní pobyt (Neděle - Čtvrtek)

Empty section. Edit page to add content here.

Týdenní pobyt (Neděle až Sobota/Neděle)

Empty section. Edit page to add content here.

Jiná délka pobytu

Empty section. Edit page to add content here.

Letní pobytové balíčky

Pro naše hosty, pro jejich zábavu a aktivní prožití dovolené v Šiklandu, máme připravené ucelené, tématické, pobytové balíčky s vybraným spektrem atrakcí, aktivit a služeb. Jsou sestaveny tak, aby si vybral každý podle svého gusta, představ a možností. Přikoupením balíčku ke svému pobytu získáte samozřejmě jednu nezanedbatelnou výhodu – SLEVU ve výši až 40% na atrakce, aktivity a služby, které jsou v balíčku obsaženy.

Vybírat si můžete ze tří typů pobytových balíčků dvoudenního, pětideního a týdeního. Jednoduše si pořiďte balíček podle předpokládané délky svého pobytu v Šiklandu. S načasováním jednotlivých balíčkových aktivit a atrakcí vám pomůže náš animátor – balíčkový průvodce.

X