Školní výlety

Šikland je již více než 20 let vyhledávaným cílem pro základní školy, pro dětské zájmové kroužky, dětské domovy a veškeré organizace, sdružující děti. Školní výlet do prostředí westernového městečka je příjemným zpestřením pro žáky i učitele. Pokud rozhodnete a vydáte se k nám, naučíte se spoustu nových věcí a zároveň se skvěle pobavíte.

Nabídka výletů:

JEDNODENNÍ - Šiklův mlýn
JEDNODENNÍ - Draxmoor
JEDNODENNÍ - Šiklův mlýn + Draxmoor
JEDNODENNÍ - Šiklův mlýn + SUPER park
DVOUDENNÍ - Šiklův mlýn
DVOUDENNÍ - Šiklův mlýn + Draxmoor

NOVINKY 2021

Na rok 2021 jsme pro Vás připravili dvě velké novinky:

V roce 2020 OTEVÍRÁME NOVÝ superhrdinský SUPER PARK, který se bude nacházet v areálu Šiklova mlýna. SUPER park bude určen pro děti 4 – 15 let. V tomto parku si budou děti moci otestovat svoji hbitost, rychlost a odvahu a třeba si i zazávodit se svými spolužáky. To vše pod vedením zkušených animátorů. Jako odměnu za zdolání všech překážek každý obdrží certifikát. Cena školního výletu s návštěvou SUPER parku Šikland.

NOVĚ budou v provozu také FOTOKOUTKY, kde si budete moci udělat třeba i společnou fotku celé třídy. Nezapomeňte si tedy vzít s sebou Vaše foťáky nebo chytré telefony!

PROGRAM VÝLETU

Co na vás čeká v Šiklandu? Zábava. Organizovaná i volná. Společná i individuální. Aktivní i pasivní. Čeká na vás oblíbený vědomostní kvíz, humorné divadlo, westernová show, NOVÝ SUPER PARK, indiánská vesnice, zvířátka v zooparku, soutěže o ceny, atrakce a aktivity.

TERMÍNY 2021

školní výlety pořádáme ve dnech: na vyžádání

Rezervovat ubytování
X
X