Školní výlety

Šikland je letos 31 let vyhledávaným cílem pro základní školy, školky pro dětské zájmové kroužky, dětské domovy a veškeré organizace sdružující děti. Školní výlet do prostředí westernového městečka je příjemným zpestřením pro žáky i učitele. Pokud se k nám rozhodnete vydat, naučíte se spoustu nových věcí a zároveň se skvěle pobavíte.

Nabídka výletů:

Jednodenní westernový výlet
Dvoudenní westernový výlet
Dvoudenní westernový výlet + Draxmoor

ŠKOLNÍ A SKUPINOVÉ VÝLETY 2024

Opět pro Vás máme nabídku výletů. Naším cílem je nabídnout školám pohodový a bezpečný výlet, kde se Vám děti nerozběhnou po neznámém městě plném lákavých obchodů a dopravy. Děti stráví pěkný den v přírodě a seznámí se s životem a prací kovbojů i indiánů. Vyzkouší si některé praktické dovednosti a pobaví se zábavným divadelním příběhem.
Výhodou výletu je samostatný přírodní areál, kde část programu absolvujete společně, ale máte i možnost dát dětem rozchod a i tak je stále máte v dosahu.

TERMÍNY 2024

27.5. – 18.6. 2024  – vždy v pondělí a úterý 

PROGRAM VÝLETU v Šiklově mlýně

  • 9:00 – 10:30 příjezd do areálu
  • 9:30 – 13:30 a 14:30 – 16:00
    • Moderátor na náměstí westernového městečka bude informovat o všem důležitém, abyste nic nezmeškali
    • Krátké programové ukázky a soutěže – například výuka country tance, animační program, soutěže o sladké odměny a mnoho dalšího…
  • Návštěva indiána – po skupinách v konkrétním čase navštívíte indiána, který představí život indiánů, jejich tradice a důležitý soulad s přírodou
  • 13:30 – 14:20 Westernová show a akční divadlo v amfiteátru, ukázky kovbojských dovedností, soutěž se zapojením dětí, vyhodnocení kvízu, divadelní příběh z prostředí divokého západu.
  • Zábavní atrakce – skákací hrad, jízda na koni a mnoho dalšího. Atrakce se platí zvlášt našimi Šikláky (1 Šiklák / 35 Kč)

Program se koná za každého počasí, případně může být časově upraven. Změny vyhrazeny.

Rezervovat ubytování