Sraz kamínkářů

II. ročník celorepublikového srazu kamínkářů.

Sobota 27.7.2024

Zveme Vás na krásný den v největším přírodním zábavním parku v Česku, který se nachází v samém srdci Vysočiny, kde se skvěle pobavíte a načerpáte nové nápady. Tento den proběhne druhý ročník celorepublikového setkání malířů a sběratelů putovních kamínků ve spolupráci s uměleckou značkou Artmagico. Nebude to ale jen o malování na kamínky, tento den bude patřit kreativní tvorbě! Malovat totiž budeme na všechno a všemi různými způsoby. Vyměníte si zkušenosti a setkáte se s mnoha dalšími nadšenci do malování a hledání kamínků.

Co na Vás čeká?

Westernové městečko Šiklův mlýn

• Program v přírodním amfiteátru – Westernová show, akční humorné divadlo, večerní ohňová show s ohňostrojem.

• Stylové atrakce: lukostřelba, rýžování zlata, vodění na koních, svezení vláčkem Union Pacific včetně noční strašidelné jízdy, jízda zručnosti na elektrickém býku, zrcadlový labyrint a mnoho dalšího.

Art zóna s Artmagico 

  • Malování na kamínky
  • Malování na textil – vytvoř svou plátěnou tašku
  • Základy do techniky Akvarelu
  • Poznej moderní metodu pouringu, abstraktní malbu, kterou zvládne každý
  • Malování na dřevo
  • Tečkování a tvoření mandal
  • Výstava kamínků na téma indiáni
  • Ukázky tvorby ambasadorů Artmagico v akci
  • Graffity art na zeď na kterou budete malovat všichni společně. Zeď zůstane v Šiklandu navždy a stejně tak i Váš dotek na ni

Co ještě potřebujete vědět?

Ubytování 

Prodlužte si pobyt v parku Šikland na více dní a využijte nabídku ubytování přímo v parku. Ubytovat se můžete v Hotelovém resortu Šikland****, srubových apartmánech, mobilních domech, chatičkách nebo ve vlastním stanu v prostorném kempu.

Stravování

V parku najdete několik možností stravování od rychlého občerstvení v bufetech, hotová jídla v restauraci Saloon, bufetový bar v Mexico Hall, pizzerie, kávu a zákusky Vám nabídne Cafe house a v areálu najdete i další prodejny.
Stravu koupíte na místě, ale můžete si objednat i polopenzi k pobytu.

Zábava v Šiklandu

V letní sezoně se park otevírá veřejnosti každý den a kromě pondělí zde shlédnete parádní program. Kromě toho, ale můžete využít i další služby z naší nabídky. K těm nejoblíbenějším patří koupání v přírodním biotopu a vyjížďky na koních po okolí parku.

Chcete se zapojit?

Malujete kamínky, děláte nějaké tvořivé dílny nebo prodáváte sortiment vhodný na akci a chcete se přidat?
Dejte nám o sobě vědět, rádi se dohodneme na spolupráci.

Svoji nabídku pošlete na email cerna@sikland.cz

Výhodná nabídka ubytování ve vlastním stanu se vstupenkou a to vše za poloviční ceny. Akce prodloužena do konce června 2024!

Sleva platí na kód ,,ARTMAGICO50"   

Ušetříte 1050 Kč při pobytu pro dvě osoby
Při objednání pobytu pro více osob, s ubytováním ve vlastním stanu, použijte stejný kód, celková cena se Vám upraví také se slevou 50%
* vzorová kalkulace

Značka Artmagico podporuje kreativního ducha v každém z nás. Nabízí umělecké materiály pro profesionály i nadšence. Naše produkty vynikají perfektní kvalitou a dovolí Vám zazářit, ať už malujete na jakýkoliv materiál.
Artmagico se postará o prezentaci, poradenství a prodej vhodných fixů a barev pro malování kamínků. Připraví pro Vás i tvořivé dílny. 

U nás naleznete kamínky a oblázky pro malování a dekoraci. V nabídce máme i základní kreativní pomůcky, které při vytváření Vašich malovaných kamínků budete potřebovat. Přímo u našeho stánku bude tvořivá dílna, kde si namalujete vlastní kamínek a rádi poradíme i úplným začátečníkům, jak na to.

Rezervovat ubytování