Blogs

Archiv kategorií: Blog Šikland

První ročník Celorepublikového srazu kamínkářů proběhne 5. srpna.

První celorepublikový sraz kamínkářů je tady! Tento nezapomenutelný zážitek pro všechny milovníky kamínků se bude konat 5. srpna a bude určen pro všechny, kteří rádi malují na kamínky, ale i pro rodiny s dětmi. Tento sraz kamínkářů je skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí sdílet své zážitky a zkušenosti s jinými nadšenci. Můžete se setkat … Pokračovat ve čtení První ročník Celorepublikového srazu kamínkářů proběhne 5. srpna.

Je to pravda! Celorepublikový sraz hasičů startuje 28. července! A to není všechno.

OHEŇ A VODA – Šiklák 2023 Celorepublikové setkání hasičů a hasičské techniky v největším přírodním zábavním parku v ČR. Setkání hasičů ze všech koutů republiky, kteří předvedou své dovednosti. Akce bude součástí programu westernového městečka Šiklův mlýn a kromě mnoha ukázek z práce hasičů, uvidíte také skvělý westernový program, Velkou noční ohňovou show s mnoha … Pokračovat ve čtení Je to pravda! Celorepublikový sraz hasičů startuje 28. července! A to není všechno.

HALLOWEEN PROGRAM (i pro JEDNODENNÍ NÁVŠTĚVNÍKY) PÁTEK 28.10 A SOBOTU 29.10

HALLOWEEN V Šiklandu pojede naplno! Nevíte, kam s rodinou o nadcházejícím státním svátku v pátek 28.10 nebo v sobotu 29.10? Už nepřemýšlejte a mrkněte jakou halloweenskou PROGRAMOVOU parádu jsme pro vás v Šiklandu připravili.                                            … Pokračovat ve čtení HALLOWEEN PROGRAM (i pro JEDNODENNÍ NÁVŠTĚVNÍKY) PÁTEK 28.10 A SOBOTU 29.10

PEČEME VÁNOČNÍ CUKROVÍ!!!

Jako každý rok, jsme se i letos pro Vás péct oblíbené domácí VÁNOČNÍ CUKROVÍ podle tradičních receptů našich babiček. Objednávejte do 25. října s 10% SLEVOU na: www.vanocnicukroviprodej.cz

HALLOWEEN S UBYTOVÁNÍM PRO CELOU RODINU.

Kam s rodinnou na HALLOWEEN? Přece do Šiklandu. Připravili jsme pro vás od 27. do 30. října superzábavný strašidelný víkend, který je nadupaný super programem a který si užijete na maximum. PROGRAM A RODINNÉ AKTIVITY (pátek a sobota): • Rozcvičky s maskotem • Dětská herna a koutek • Vyjížďky na koních • Otevřen strašidelný zámek … Pokračovat ve čtení HALLOWEEN S UBYTOVÁNÍM PRO CELOU RODINU.

SEZONA 2022 JE ZA NÁMÍ. DĚKUJEME!

Letní sezona 2022 je za námi. Děkujeme všem našim návštěvníkům, za podporu a doufáme, že se za námi i mimo letní sezonu podíváte na některé SPECIÁLNÍ AKCE, které připravujeme. Co třeba HALLOWEEN V ŠIKLANDU od 27. do 30. října. Více informací již brzy.  

RODINNÝ DEN S PEDRO už tuto sobotu 27. srpna.

Zábavný rodinný den ve spolupráci se společností PEDRO v Šiklandu proběhne už v sobotu 27. srpna. Nebudou chybět akční divadla, WESTERNOVÁ show, noční ohňová show a navíc únikové hry, relax zóna, fotokoutek, limonáda a cukrová vata od společnosti EON.

LÉTOHRÁTKY SE ZVÍŘÁTKY V SOBOTU 20. SRPNA

Létohrátky se zvířátky. Den plný zábavy a soutěží pro děti i dospělé. Těšit se můžete na  zvířátka, soutěže o spoustu super cen, animační programy, akční divadla, westernovou show v přírodním amfiteátru, POHÁDKOVOU NOČNÍ OHŇOVOU SHOW a mnoho dalšího. Děti v pohádkovém kostýmu budou mít  VSTUP do zábavního parku ZDARMA.

DEN HRAČEK & PEDRO UŽ TUTO SOBOTU.

Den věnovaný hračkám a super rodinné zábavě ve spolupráci se společností Pedro. Dále na vás čeká spousta dalších herních stanovišť a soutěží od společností: Cheva, Seva, Igráček, Radost z písku, Hravé cihličky, Igráček, Magic Soukup, Mega bublina, Mega sliz, autíčka Hot Wheels a Milian s.r.o. www.mojepedro.cz

Rezervovat ubytování