Blogs

Archiv kategorií: Blog Šikland

Rodinný ČAROMÁJOVÝ pobyt právě v prodeji.

Zábavný rodinný prodloužený víkend v Šiklandu, zaměřený na aktivity čarodějů a čarodějnic. Tradiční čarodějnické rituály od A do Z. Příprava v tvořivé dílně, v kostymérně, ve škole čar a kouzel. Soutěže, karneval, kouzelnická show, průlet Strašidelným zámkem Draxmoor a pálení starých čarodějnic. Čeká vás také bohatý doplňkový program. Tak nasedněte na košťata a přileťte k … Pokračovat ve čtení Rodinný ČAROMÁJOVÝ pobyt právě v prodeji.

NOVINKA! Svatby v Šiklově mlýně.

Šiklův mlýn je nádherné místo pro svatbu v čisté přírodě, kde se budete moci naprosto nerušeně bavit. Na svatební party protančíte boty a skončíte až ráno, protože zde rozhodně nebudete nikoho rušit. A obřad? Nebudete se moci rozhodnout, které si místo si vybrat. Krásně zelená louka, orámovaná borovicemi, nabídne možnost jakékoliv stylizace obřadu, romantickou „boho“ … Pokračovat ve čtení NOVINKA! Svatby v Šiklově mlýně.

LETNÍ DĚTSKÉ TÁBORY V PRODEJI. NYNÍ S VÁNOČNÍ SLEVOU 15%

VÁNOČNÍ SLEVA 15% NA LETNÍ TÁBORY V ŠIKLANDU! Právě nyní jsme spustili prodej letních dětských táborů pro léto 2023. Nyní s vánoční SLEVOU 15%, která platí do 22. prosince. Co přece jiného dát dětem pod stromeček než letní jezdecký, nebo dobrodružný tábor plný zážitků, zkušeností a super kámošů. OBJEDNEJTE SE SLEVOU 15% DO 22. PROSINCE. … Pokračovat ve čtení LETNÍ DĚTSKÉ TÁBORY V PRODEJI. NYNÍ S VÁNOČNÍ SLEVOU 15%

HALLOWEEN PROGRAM (i pro JEDNODENNÍ NÁVŠTĚVNÍKY) PÁTEK 28.10 A SOBOTU 29.10

HALLOWEEN V Šiklandu pojede naplno! Nevíte, kam s rodinou o nadcházejícím státním svátku v pátek 28.10 nebo v sobotu 29.10? Už nepřemýšlejte a mrkněte jakou halloweenskou PROGRAMOVOU parádu jsme pro vás v Šiklandu připravili.                                            … Pokračovat ve čtení HALLOWEEN PROGRAM (i pro JEDNODENNÍ NÁVŠTĚVNÍKY) PÁTEK 28.10 A SOBOTU 29.10

PEČEME VÁNOČNÍ CUKROVÍ!!!

Jako každý rok, jsme se i letos pro Vás péct oblíbené domácí VÁNOČNÍ CUKROVÍ podle tradičních receptů našich babiček. Objednávejte do 25. října s 10% SLEVOU na: www.vanocnicukroviprodej.cz

HALLOWEEN S UBYTOVÁNÍM PRO CELOU RODINU.

Kam s rodinnou na HALLOWEEN? Přece do Šiklandu. Připravili jsme pro vás od 27. do 30. října superzábavný strašidelný víkend, který je nadupaný super programem a který si užijete na maximum. PROGRAM A RODINNÉ AKTIVITY (pátek a sobota): • Rozcvičky s maskotem • Dětská herna a koutek • Vyjížďky na koních • Otevřen strašidelný zámek … Pokračovat ve čtení HALLOWEEN S UBYTOVÁNÍM PRO CELOU RODINU.

SEZONA 2022 JE ZA NÁMÍ. DĚKUJEME!

Letní sezona 2022 je za námi. Děkujeme všem našim návštěvníkům, za podporu a doufáme, že se za námi i mimo letní sezonu podíváte na některé SPECIÁLNÍ AKCE, které připravujeme. Co třeba HALLOWEEN V ŠIKLANDU od 27. do 30. října. Více informací již brzy.  

RODINNÝ DEN S PEDRO už tuto sobotu 27. srpna.

Zábavný rodinný den ve spolupráci se společností PEDRO v Šiklandu proběhne už v sobotu 27. srpna. Nebudou chybět akční divadla, WESTERNOVÁ show, noční ohňová show a navíc únikové hry, relax zóna, fotokoutek, limonáda a cukrová vata od společnosti EON.

LÉTOHRÁTKY SE ZVÍŘÁTKY V SOBOTU 20. SRPNA

Létohrátky se zvířátky. Den plný zábavy a soutěží pro děti i dospělé. Těšit se můžete na  zvířátka, soutěže o spoustu super cen, animační programy, akční divadla, westernovou show v přírodním amfiteátru, POHÁDKOVOU NOČNÍ OHŇOVOU SHOW a mnoho dalšího. Děti v pohádkovém kostýmu budou mít  VSTUP do zábavního parku ZDARMA.

DEN HRAČEK & PEDRO UŽ TUTO SOBOTU.

Den věnovaný hračkám a super rodinné zábavě ve spolupráci se společností Pedro. Dále na vás čeká spousta dalších herních stanovišť a soutěží od společností: Cheva, Seva, Igráček, Radost z písku, Hravé cihličky, Igráček, Magic Soukup, Mega bublina, Mega sliz, autíčka Hot Wheels a Milian s.r.o. www.mojepedro.cz

Rezervovat ubytování
X
X