Přijeďte do Šiklandu na nejlepší letní show pod širým nebem! Letní sezóna 2020 začíná koncem června a končí posledním dnem v srpnu. Na letní sezónu 2020 pro Vás připravujeme řadu NOVINEK, o kterých Vás budeme postupně informovat. Sledujte tedy pozorně náš web a facebookový profil!

Areál Šiklův mlýn je v letní sezóně otevřen nonstop. Denní program nabízí od úterý do neděle od 10 do 18 hodin. 

Strašidelný zámek Draxmoor Červenec a srpen je zámek otevřen denně od 9:30 do 18:00. V mezisezoně květen a září, otevřeno o víkendech. Více na www.strasidelny-zamek.cz

Letní program

Co vás u nás čeká?

Denní program v letní sezóně

Od úterý do neděle vás čekají divadelní představení, westernová a taneční vystoupení, vystoupení se zvířaty, přehlídky a mnoho dalšího. Navíc každé úterý, čtvrtek a sobotu můžete shlédnout jedinečnou Noční ohňovou show plnou pyrotechnických a ohňových efektů. Stejně tak můžete využít naši širokou nabídku samostatných atrakcí.

 

 

Co Vás čeká v sezoně 2020?

Nová divadla

Nová divadla

O čem budou a koho v nich uvidíte? Tak to jsou otázky, na které Vám nyní ještě neodpovíme, ale určitě se můžete těšit na oblíbené tváře programového týmu jako je Henry, Erik, Honza i kovboj Steve, představí se Vám opět v rolích nebezpečných nebo bláznivých desperádů, vzorných a jistě nezkorumpovatelných představitelů zákona, obyvatelů města a více se necháme překvapit. 

foto ilustrační

Westernová show

Westernová show

Kovbojské a honácké dovednosti vám předvedli naši kovbojové, pokřtění pravým, americkým divokým západem.  

 
Dobrej život

Program na městečku

I přes den Vás budeme bavit tradičními vstupy na městečku, které budou plné soutěží, humorných scének, tance a mnoho dalšího.

foto ilustrační 

Ohňová show

OHŇOVÁ SHOW

Tradičně patří večerní "ohňovka" k nejoblíbenějším představením a i v létě 2020 se můžete těšit na pohádkový příběh dobra a zla.

 

Víkendové a mimořádné akce

Po celý rok pořádáme speciální akce. V červenci a srpnu jsou to tematické víkendové akce jako například Létohrátky se zvířátky, Americký den nebo oblíbený Rodinný den. V tyto dny je v Šiklově mlýně zábavy ještě více než kdykoliv jindy.

Staňte se našimi návštěvníky i v roce 2020. Těšíme se na vás!

 

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací