Nová prezentace firemních akcí: firemniakce-sikland.cz

Na objednávku vám připravíme v kterémkoliv z našich areálů firemní akci, a to po celý rok. Naše nabídka je široká a především velmi zajímavá, netradiční a lákavá. Jak vy, tak i vaši zaměstnanci, obchodní partneři a hosté budou okouzleni. Kompletní servis, zajištěný profesionálním týmem, dodá vašim akcím zcela novou a neopakovatelnou atmosféru. Důkladná příprava a zkušenosti zaručují spokojenost klientů a bezproblémový průběh jakékoliv akce.

PŘÍPRAVA AKCE

Na základě poptávky Vás zkontaktuje manažer Šiklandu, specialista na firemní akce. Společně proberete Vaše představy o termínu, tematickém zaměření akce a finančních možnostech. Bude-li se akce konat v areálu Šiklandu, budete pozváni k jeho prohlídce. Následují základní přípravné kroky, spojené s nabídkou, kalkulací a harmonogramem akce.

Organizace firemních akcí

PRŮBĚH AKCE

Po celou dobu konání Vaší firemní akce se o vše potřebné postará přidělený manažer, se kterým jste akci připravovali. Je s Vámi v nepřetržitém kontaktu a zodpovídá za to, že akce probíhá dle odsouhlaseného harmonogramu. Vy se soustředíte na účel akce, za kterým jste do Šiklandu přijeli.

Typy akcí

ZAKONČENÍ AKCE

S manažerem Vaší akce zrekapitulujete stanovený harmonogram a úroveň jeho naplnění. Společně si odsouhlasíte finálovou kalkulaci. V případě Vaší spokojenosti, což je naším prvotním cílem, dohodneme možnosti další spolupráce, zaměřené na realizaci podobné firemní akce v reálném časovém horizontu.

Organizační servis

Co Vás bude určitě zajímat

Kde budeme ubytovaní?

Kde se budeme stravovat a občerstvovat?

Kde se budeme školit, vystavovat, prezentovat a workshopovat?

  • Prostory pro školení, semináře, kongresy a jejich vybavení
  • Prostory pro veletrhy, výstavy, prezentace, workshopy a jejich vybavení

Kde se budeme bavit?

  • Prostory pro večírky, párty a oslavy
  • Prostory pro firemní aktivity a atrakce

Kde budeme odpočívat?

  • Prostory pro klidný, pasivní odpočinek

UŽ JSTE ROZHODNUTÍ? JDETE NA TO?

POPTEJTE U NÁS FIREMNÍ AKCI

KONTAKTUJTE NÁS

Hanka Plecová, pošlete mi e-mail, nebo rovnou volejte +420 607 742 516

VÁHÁTE? NEMÁTE V TOM JASNO?

SEZNAMTE SE S NAŠÍ NABÍDKOU


* povinné položky

Nezávazná poptávka firemní akce
*
*
*
*
*
*
Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód
*

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací