MOTOSRAZ 2023

30června(června 30)17:0002července(července 2)3:00MOTOSRAZ 2023

Detail akce

Čtrnáctý ročník mezinárodního srazu motorkářů, který se koná 30. června až 1. července 2023 v zábavním parku Šikland v samém srdci Vysočiny i letos nabízí bohatý program pro všechny milovníky strojů na dvou kolech. Motosraz Šikland je akce pro motorkáře a motorkářskou komunitu, jako takovou, vstupenkou na akci pro motorkáře je MOTOKARTA, pro návštěvníky bez motorky, platí klasické denní vstupné, které také lze objednat přes náš e-shop níže.

 

PROGRAM:

✔ PÁTEK: Celou akci odstartuje v pátek 30.6. od 20:00 hodin legendární kapela PREMIER, kterou znáte hlavně díky hitu ,,Hrobař”, páteční motorkářský mejdan zakončí DJ Chopper diskotékou na náměstí prvního westernového městečka v Česku. Páteční motorkářský program začíná v 17:00 hodin.

✔ SOBOTA: v sobotu to rozjedeme naplno hned od samého rána! Pro všechny účastníky Motosrazu je připraven bohatý program v podobě koncertů kapel Kabát revival a Easy Line, soutěž o 5000 Kč v jízdě na elektrickém býku, Miss mokré tričko, partnerské stánky, WESTERNOVÁ SHOW aakční divadla, celodenní program s noční ohňovou show, ohňostrojem a posezením v baru U Hrobníka. Nebude samozřejmě chybět legendární spanilá jízda po okolí.

 

 

!!!VÍKENDOVOU MOTOKARTU objednejte pouze do 15. KVĚTNA za SUPERVÝHODNOU CENU  490 Kč pro motorkáře a 320 Kč pro spolujezdce. Výhodná cena na místě je 690 Kč pro motorkáře a 690 Kč pro spolujezdce.

CENA VÍKENDOVÉ MOTOKARTY ZAHRNUJE: vstupné pro jednu osobu od pátku do neděle, zábavní program v areálu Šiklandu, koncerty kapel, dárkový balíček, ve kterém najdete dárkové předměty, pamětní samolepky, leták s pokyny k akci.

Chcete dorazit pouze v pátek na koncert kapely Premier s motorkou nebo bez motorky? Páteční vstupné je jednotné jak pro motorkáře tak pro návštěvníky bez motorky.

 

 

ⓘ Důležité informace a výhody pro MOTORKÁŘE:

  • výhodná víkendová MOTOKARTA platí od pátku do neděle (zahrnuje automaticky vstupné na páteční koncert kapely Premier)

  • ke každé víkendové MOTOKARTĚ dostanete u vjezdu dárkový balíček

  • všichni motorkáři mají automaticky ubytování v kempu ZDARMA

  • SLEVA 30% na ubytování ve ★★★★ Hotelovém resortu Šikland (promokod vám přijde emailem s potvrzením objednávky)

  • Nahrajte při vyplňování objednávky fotku a vašeho stroje a máte od nás speciální motorkářský drink v baru U Hrobníka ZDARMA

 

✔UBYTOVÁNÍ v ★★★★ Hotelovém resortu Šikland, srubech, mobilhomech či chatkách rezervujte ZDE

 

Těšíme se na Vás.

Zakoupit vstupenku

Můžete si přikoupit

Přidat Přidáno odebrat

- 0 +

- 0 +

- 0 +

- 0 +

Cena 250 Kč

Kolik vstupenek chcete? -1 +

Cena celkem 250 Kč

Čas

30. červen 17:00 - 2. červenec 3:00

Rezervovat ubytování