Hotelový resort

Příjemné ubytování přímo v parku Šikland. Hotelové budovy Colorado Grand a Residence Arizona nabízejí ve svých interiérech moderně zařízené vybavení pokojů a společenských prostor v mexickém stylu.  Z oken pokojů a prosklených stěn hotelových foyer zaujme výhled na pastviny, okolní lesnatou krajinu a údolí řeky Bobrůvky. Hotelový resort Šikland ★★★+ uspokojí požadavky i nejnáročnějších klientů.

Super Last-minute

Uvolnilo se nám pár míst od 22. do 27. srpna a tak jsme si řekli, že Vám uděláme radost. Rezervujte si u nás ubytování alespoň na 2 noci se slevou 30 %. Ubytování je možné i mimo naše turnusy

Pro volné termíny nás kontaktujte na +420 602 750 130 nebo info@sikland.cz

Vybavení hotelového resortu:

Bezdrátový internet

Domácí mazlíčci

Bezbariérový přístup

Parkoviště

Recepce 24/7

Lobby bar

Pokojová služba

Transportní služba

Vyjížďky na koni

Animační program

Dětské hřiště

Sportovní hřiště

Kapacita hotelového resortu: 81 pokojů, které dohromady pojmou 189 hostů.

Dvoulůžkový pokoj
Útulné pokoje pro dvě osoby, vybaveny moderním nábytkem, satelitní LCD televizí, skříní a pracovním stolem. Atmosféru pokoje si naladíte barevným LED podsvícením. Ve vlastní koupelně se sprchovým koutem a WC najdete vše co potřebujete.

56 dvojlůžkových pokojů

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
Útulné pokoje pro dvě až čtyři osoby, vybaveny moderním nábytkem, satelitní LCD televizí a pohodlným gaučem, jenž slouží jako přistýlka pro jednu nebo dvě osoby. Ve vlastní koupelně se sprchovým koutem a WC najdete vše co potřebujete.

23 dvojlůžkových pokojů s přistýlkou

Čtyřlůžkový pokoj
Útulné pokoje pro čtyři osoby, vybaveny moderním nábytkem, satelitní LCD televizí. Pokoj má dvě místnosti, v každé 2 lůžka. Atmosféru pokoje si naladíte barevným LED podsvícením. Ve vlastní koupelně se sprchovým koutem a WC najdete vše co potřebujete.

2 čtyřlůžkové pokoje

Vybavení pokojů:

Bezdrátový internet

Domácí mazlíčci

Pokojová služba

Nekuřácké

Bezklíčové otvírání dveří (hotelové karty)

Vlastní sociální zařízení

TV

Barevné LED osvětlení

Trezor

Minibar

Telefon

Fén

Toaletní potřeby zdarma

Stravování

V Hotelovém resortu Šikland je snídaně zahrnuta v ceně ubytování. Hostům samozřejmě nabízíme i možnost přiobjednat si polopenzi, případně využít některou z našich restaurací v parku.

Objednávka ubytování

V hlavní sezóně Červenec – Srpen je ubytování poskytováno v turnusech.

4 denní pobyt (čtvrtek až neděle)

Pobyty 4 denní od čtvrtka do neděle nabízí skvělé řešení Vašeho prodlouženého víkendu, které doporučujeme akčním rodinám, partám kámošů a všem, co mají rádi hodně nabitý program. Pobyt probíhá ve dnech, kdy Šikland nabízí to nejlepší ze svého týdenního programu, čtvrteční noční ohňovou show a tématicky zaměřený sobotní program s ohňostrojem a diskotékou do pozdních nočních hodin.

PROGRAM

Navrhujeme vám následující program vašeho pobytu:

 • Čtvrtek: příjezd v odpoledních hodinách, ubytování, večeře, animační program na náměstí (od 19:00 hodin). Večerní ohňová show v přírodním amfiteátru a strašidelná jízda vláčkem Union Pacific.
 • Pátek: program v Šiklandu – divadelní představení a doprovodný program po celý den. V odpoledních hodinách možnost vyžití v offroad areálu. Večerní posezení s písničkami před Saloonem.
 • Sobota: celodenní program dle konkrétní mimořádné akce. Možnost odpočinku v aquaparku. Noc v baru u Hrobníka nebo na diskotéce před Saloonem.
 • Neděle: procházka po areálu, návštěva indiánské vesnice. Po odjezdu z areálu návštěva strašidelného zámku Draxmoor.

K tomuto pobytu doporučujeme balíček služeb a zábavy.

UBYTOVÁNÍ

Pro 4 denní pobyt (ČT-NE) nabízíme ubytování v hotelovém resortu Šikland v pohodlných 2 až 5 lůžkových pokojích. V Kemp hotelu na vás čekají 2 a 4 lůžkové stany, vybavené pohodlnými matracemi s lůžkovinami. Volit můžete také vlastní stan nebo karavan.

Přesnou cenu pobytu připraví naše rezervační oddělení na základě vaší individuální objednávky (počet a věk dětí, typ ubytování nebo zvířecí mazlíček, který přijede s vámi). Klikněte níže a dozvíte se více o cenách ubytování v Šiklandu.

STRAVOVÁNÍ

Samozřejmostí je nabídka ve formě plné penze nebo polopenze. Jídelníček Vám zašleme předem.

5 denní pobyt (neděle - čtvrtek)

Pobyty 5 denní od neděle do čtvrtka nabízí klidnější a cenově nejvýhodnější dovolenou s parádními zážitky, je vhodný pro rodiny s menšími dětmi nebo pro seniory a jejich vnoučata.

PROGRAM

Navrhujeme vám následující program vašeho pobytu:

 • Neděle: příjezd v odpoledních hodinách, ubytování, večeře a organizační setkání s delegátem.
 • Pondělí: výlet do strašidelného zámku Draxmoor (prohlídka), sportovní aktivity, koupání, vycházky.
 • Úterý: program v Šiklandu – divadelní představení a doprovodný program po celý den, večerní divadlo s pyrotechnikou, strašidelná jízda vláčkem Union Pacifik.
 • Středa: den v Šiklandu s účastí na aktivitách – jízda vláčkem, lukostřelba, svezení na koních, výlet na koloběžkách, návštěva indiánské vesnice a srubu u trapera, večerní animační program.
 • Čtvrtek: návrat tam, kde se Vám nejvíce líbilo, zarezervování dalšího pobytu  😉  a návrat domů.

Většina uvedených aktivit je součástí balíčku zábavy nebo se samostatně dokupují. K tomuto pobytu doporučujeme balíček služeb a zábavy POHODA.

UBYTOVÁNÍ

Pro pobyty 5denní (NE-ČT) nabízíme ubytování v Hotelovém resortu Šikland v pohodlných 2 až 5 lůžkových pokojích. V Kemp hotelu Šikland na vás čekají 4 lůžkové stany, vybavené pohodlnými matracemi s lůžkovinami. Volit můžete také vlastní stan nebo karavan.

Přesnou cenu pobytu připraví naše rezervační oddělení na základě vaší individuální objednávky (počet a věk dětí, typ ubytování nebo zvířecí mazlíček, který přijede s vámi). Klikněte na odkaz níže a dozvíte se více o možnostech a cenách ubytování v Šiklandu.

STRAVOVÁNÍ

Samozřejmostí je nabídka ve formě plné penze nebo polopenze. Jídelníček Vám zašleme předem.

Týdenní pobyt (neděle až sobota/neděle)

Pro opravdové pohodáře je skvělou volbou týdenní pobyt od neděle do následující neděle nebo soboty, během kterého zažijete a poznáte opravdu všechno, co Vám jen Šikland může nabídnout.

PROGRAM

Navrhujeme vám následující program vašeho pobytu:

 • Neděle: příjezd v odpoledních hodinách, ubytování, večeře, organizační setkání.
 • Pondělí: výlet do strašidelného zámku Draxmoor (prohlídka), sportovní aktivity, koupání, vycházky.
 • Úterý: program v Šiklandu – divadelní představení a doprovodný program po celý den, večerní divadlo s pyrotechnikou.
 • Středa: den v Šiklandu s účastí na aktivitách – jízda vláčkem, lukostřelba, svezení na koních, návštěva indiánské vesnice a srubu u trapera, večerní animační program.
 • Čtvrtek: westernová olympiáda, vyjížďka na koni, večerní ohňová show v přírodním amfiteátru a strašidelné jízdy vláčkem Union Pacific.
 • Pátek: adrenalinový den – výlet na koloběžkách do okolí, odpoledne možnost vyžití v offroad areálu. Pro milovníky klidu masáž nebo vířivka, případně celodenní lenošení u bazénu. Večerní posezení s písničkami před Saloonem.
 • Sobota: celodenní program dle konkrétní mimořádné akce. Noc v baru u Hrobníka nebo na diskotéce před Saloonem.
 • Neděle: návrat tam, kde se Vám nejvíce líbilo, rezervace příštího pobytu  😉  a návrat domů.

Většina uvedených aktivit je součástí balíčku zábavy nebo se samostatně dokupují. K tomuto pobytu doporučujeme balíček služeb a zábavy RANČEŘI.

UBYTOVÁNÍ

Pro týdenní pobyt (NE-NE/SO) nabízíme ubytování v hotelovém resortu Šikland v pohodlných 2 až 5 lůžkových pokojích. V Kemp hotelu na vás čekají 2 a 4 lůžkové stany, vybavené pohodlnými matracemi s lůžkovinami. Zvolit si můžete také srub, mobilní dům, chatku nebo teepee, případně přijeďte s vlastním stanem nebo karavanem.

Přesnou cenu pobytu připraví naše rezervační oddělení na základě vaší individuální objednávky (počet a věk dětí, typ ubytování nebo zvířecí mazlíček, který přijede s vámi). Klikněte níže a dozvíte se více o cenách ubytování v Šiklandu.

STRAVOVÁNÍ

Samozřejmostí je nabídka ve formě plné penze nebo polopenze. Jídelníček Vám zašleme předem.

Jiná délka pobytu

V případě pobytů odlišných od námi nabízených turnusů (pobyt kratší, delší nebo s jiným dnem příjezdu) platí pultové ceny ubytování.

Ceny ubytování v hotelovém resortu

  Pultová cena / noc
Dospělá osoba 996 Kč
Dítě 100 - 140 cm 797 Kč
Přistýlka 650 Kč

Permanentka na program (na celý pobyt, náhrada vstupného) 550 Kč
Pes, kočka (za noc) 220 Kč
Parkovné auto (za noc) 100 Kč
Přívěsný vozík za auto (za noc) 100 Kč
Letadlo (hangár) (za noc) 400 Kč
Letadlo (stojánka) (za noc) 200 Kč
Základní polopenze (za noc) 265 Kč
Dětská polopenze (za noc) 180 Kč

Rezervovat ubytování
X
X