Jednodenní školní výlet do Šiklova mlýna pro základní a mateřské školy

Nově jsme připravili speciální nabídku školního výletu pro malé děti. Program je přizpůsoben mateřským školám a dětem 1. až 3. třídy základní školy. Děti si budou hrát, plnit úkoly, poznávat nové věci a nakonec na ně čeká westernová show a pohádka z Divokého západu.

Celým dnem vás provází moderátor, který na vás bude čekat ve westernovém městečku. Po příchodu vám předá veškeré informace ohledně organizace výletu, během dne vás bude upozorňovat na blížící se program a zároveň se ho můžete na vše zeptat. Výlet je částečně organizovaný, ale děti mají i vlastní prostor na individuální zábavu.

Doba školního výletu: 10:00 - 16:00

Cena školního výletu

Sleva 20 % do 31. 3 2016: 160 Kčučitelé zdarma (1 osoba na 10 platících dětí) 

Plná cena: 200 Kč za dítěučitelé zdarma (1 osoba na 10 platících dětí) 

od 9:00 do 10:00 Příjezd a vědomostní kvíz

Cestou od autobusu do městečka se rozhodně nudit nebudete. Čeká na vás cesta kolem pastvin s bizony a koňmi. Po cestě také budete vyplňovat kvíz s obrázky a jednoduchými otázkami, který po příchodu na náměstí westernového městečka odevzdáte moderátorovi. Losování kvízu proběhne v rámci odpoledního divadla.

kvíz

Indiánská vesnice

V indiánské vesnici na vás čeká moudrý indián, který vás provede svojí indiánskou vesnicí. Dozvíte se, odkud indiáni pochází, kde a jak žili, čím se živili a naučíte se i jednoduchá indiánská slovíčka.

Indiánská vesnice

Zlatokop

Povídání o tom jak zlatokop přišel na Divoký západ. Náš zlatokop vás seznámí s životem svých předků, ukáže vám, jak se rýžuje zlato a dozvíte se čím se zlatokopové živili v zimě, když byly všechny řeky zamrzlé.

Zlatokop

Hledáme talent a Animační program na náměstí

Během dne se několikrát sejdeme na náměstí westernového městečka, kde budeme soutěžit nebo tancovat, ale hlavně zde budeme hledat nové talenty. Nacvičte se svojí třídou nějaký tanec či např. přestřelku - fantazii se meze nekladou. Vystupovat mohou celé třídy, skupiny i jednotlivci. Stačí své vystoupení nahlásit moderátorovi při příchodu do westernového městečka. Všichni účastníci budou odměněni.

Talent

12:00 Oběd

Ke školním výletům nabízíme i stravování formou klasického obědu nebo obědového balíčku. Děti si během dne mohou zakoupit stravu i v rychlém občerstvení.

Oběd

14:00 Westernová show

I tento rok dětem přiblížíme historii Ameriky a to v novém podání westernové show „Amerika v čase zábavně i poučně“.

Westernová show

14:30 Příběh z Divokého západu

Po westernové show na vás čeká humorná divadelní show v amfiteátru westernového městečka. Vyhraje i tentokrát dobro nad zlem?

Pohádka

Atrakce

Během celého dne děti mohou navštívit atrakce ve westernovém městečku, např.: jízda vláčkem Union Pacific, lukostřelba, svezení na koni, trampolína, skákací hrad (atrakce nejsou zahrnuty v ceně výletu a kupují se na místě, jejich cena je 35 Kč za jednu atrakci). Nově nabízíme možnost zakoupení výletu již s atrakcemi za zvýhodněnou cenu.

Atrakce

Obchůdky, suvenýry

Během dne jsou otevřené i různé obchůdky a suvenýry. Zakoupit si zde můžete např. laso na lasování, pistolky, luky nebo originální produkty vyrobené z kůže u mistra sedláře. Nechybí ani nabídka pamětních suvenýrů jako jsou pohlednice, turistické známky a jiné drobné předměty.

Suvenýry

 

Sleva 20 % do 31. 3. 2016: 160 Kč, učitelé zdarma (1 osoba na 10 platících dětí)

Plná cena: 200 Kč za dítě, učitelé zdarma (1 osoba na 10 platících dětí)
 

Služba navíc

11:00 - 13:00 Balíček Kostymérna

Balíček obsahuje zapůjčení dobových kostýmů. Naše kostymérna nabízí více než tisíc kostýmů a doplňků nejen ve stylu western. Děti si je mohou zapůčit, udělat si krásné fotografie a alespoň na chvíli si představit, jaké to bylo žít v jiné době. Dětem se věnuje obsluha a pomáhá jim s výběrem kostýmů. Do kostymérny budete vpouštěni během dne dle časového harmonogramu vždy po jedné třídě. Půjčovna kostýmů se nachází v Šiklově mlýně. 

Cena: 50 Kč (1 dítě, kostymérna je otevřena pouze v předem stanovený čas)

Doba trvání programu: 1 hodina

Je možné dokoupit předem nebo na místě (omezený počet balíčků)

Kostymérna

 

 

 

 

 

Praktické informace

• ve westernovém městečku je mnoho atrakcí, obchůdků a míst k občerstvení, přibalte tedy dítěti malý obnos peněz na útratu, např. od 200 do 300 Kč. Vzhledem k tomu, že doprovodné atrakce jsou placené zvlášť a děti je stejně využijí doporučujeme využít nabídku školních výletů již s atrakcemi - děti tak získají jednu atrakci zdarma.
• v případě deštivého počasí se veškerý program odehrává v náhradních prostorách pod střechou. Žádný program vám tedy neuteče. Veškeré atrakce jsou také kryté. Přibalte však raději dětem pláštěnky, aby nezmokli při procházení v městečku.
• pokud má dítě nějakou potravinovou dietu, nahlaste nám to prosím dopředu

Stravování na školním výletě

Stravování   I. stupeň a MŠ II. stupeň
Snídaně snídaně + čaj 39 Kč 49 Kč
Oběd polévka, hlavní jídlo, čaj 54 Kč 69 Kč
Večeře hlavní jídlo, čaj 49 Kč 64 Kč
Obědový balíček řízek, pečivo 49 Kč 49 Kč

Učitelé stravování zdarma (1 osoba na 10 platících dětí). Strava se vydává v areálu Šiklův mlýn.

Doprava na školní výlet

Doprava není v ceně výletu zahrnuta. Využít můžete vlakových nebo autobusových spojů. Převoz batohů vám zajistíme, cesta z nádraží je 6 km. V případě vlastní dopravy je k dispozici parkoviště, cena parkovného je 60 Kč na den.

Chcete poptat školní výlet nebo máte ještě nějaké dotazy? Napište nám.

Napište nám

Pro rychlejší odpověď nám zavolejte.

+420 602 750 130

* povinné položky

Objednávka školního výletu
*
*
*
*
*
*
*
Termín příjezdu a typ výletu
Strava
Balíčky
Doplňující informace
Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód
*

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací