Jednodenní výlet do Šiklova mlýna s atrakcemi pro základní školy

Program je přizpůsoben žákům od 4. do 7. třídy základní školy. Žáci se u nás naučí o historii Ameriky a samy si budou moci některé činnosti neodmyslitelně patřící k Divokému západu vyzkoušet. Nebude chybět ani vědomostní kvíz, ale samozřejmě také zábava jak při animačním programu pro starší žáky, tak i na zábavných atrakcích. Celodenní výlet bude zakončen westernovou show a humorným příběhem z Divokého západu.

V tomto školního výletu každé dítě obdrží vstup na 4 atrakce za cenu 3 atrakcí.

Celým dnem vás provází moderátor, který na vás bude čekat ve westernovém městečku. Po příchodu vám předá veškeré informace ohledně organizace výletu, během dne vás bude upozorňovat na blížící se program a zároveň se ho můžete na vše zeptat. Výlet je částečně organizovaný, ale děti mají i vlastní prostor na individuální zábavu.

Doba školního výletu: 10:00 - 16:00

Cena školního výletu

Sleva 20 % do 31. 3. 2016: 256 Kčučitelé zdarma (1 osoba na 10 platících dětí) 

Plná cena: 320 Kč za dítěučitelé zdarma (1 osoba na 10 platících dětí) 

9:00 - 10:00 Příjezd a vědomostní kvíz

Cestou od autobusu do městečka se rozhodně nudit nebudete. Čeká na vás cesta kolem pastvin s bizony a koňmi. Po cestě budete vyplňovat kvíz s otázkami a plnit úkoly, který po příchodu na náměstí westernového městečka odevzdáte moderátorovi. Losování kvízu proběhne v rámci odpoledního divadla

kvíz

Indiánská vesnice

Indiánskou vesnicí vás provede místní indián. Dozvíte se o historii indiánských kmenů, jejich způsobu života, kultuře i osidlování Ameriky bělochy. Naučíte se základy indiánského písma.

Indiánská vesnice

Zlatokop

Náš zlatokop vás seznámí s historií tohoto řemesla. Dozvíte se, co v Americe znamenala Zlatá horečka a také se blíže seznámíte s různými horninami.

Zlatokop

Hledáme talent a Animační program na náměstí

Během dne se několikrát sejdeme na náměstí westernového městečka, kde budeme soutěžit nebo tancovat, ale hlavně zde budeme hledat nové talenty. Nacvičte se svojí třídou nějaký tanec či např. přestřelku - fantazii se meze nekladou. Vystupovat mohou celé třídy, skupiny i jednotlivci. Stačí své vystoupení nahlásit moderátorovi při příchodu do westernového městečka. Všichni účastníci budou odměněni.

Talent

12:00 Oběd

Ke školním výletům nabízíme i stravování formou klasického obědu nebo obědového balíčku. Děti si během dne mohou zakoupit stravu i v rychlém občerstvení.

Oběd

14:00 Westernová show

I tento rok dětem přiblížíme historii Ameriky a to v novém podání westernové show „Amerika v čase zábavně i poučně“.

Westernová show

14:30 Příběh z Divokého západu

Po westernové show na vás čeká humorná divadelní show v amfiteátru westernového městečka. Vyhraje i tentokrát dobro nad zlem?

Pohádka

Atrakce

Během celého dne děti mohou navštívit atrakce ve westernovém městečku, např.: jízda vláčkem Union Pacific, lukostřelba, svezení na koni, trampolína, skákací hrad. Čtyři atrakce již v rámci výletu za zvýhodněnou cenu (děti mohou vybírat z atrakcí: tetování, skákací hrad, lukostřelba a jízda na el. býkovi). Další atrakce lze zakoupit na místě, jejich cena je 35 Kč za jednu atrakci).

Atrakce

Obchůdky, suvenýry

Během dne jsou otevřené i různé obchůdky a suvenýry. Zakoupit si zde můžete např. laso na lasování, pistolky, luky nebo originální produkty vyrobené z kůže u mistra sedláře. Nechybí ani nabídka pamětních suvenýrů jako jsou pohlednice, turistické známky a jiné drobné předměty.

Suvenýry

 

Sleva 20 % do 31. 3. 2016: 256 Kč, učitelé zdarma (1 osoba na 10 platících dětí)

Plná cena: 320 Kč za dítě, učitelé zdarma (1 osoba na 10 platících dětí)

Služba navíc

Balíček Kostymérna

Balíček obsahuje zapůjčení dobových kostýmů. Naše kostymérna nabízí více než tisíc kostýmů a doplňků nejen ve stylu western. Děti si je mohou zapůčit, udělat si krásné fotografie a alespoň na chvíli si představit, jaké to bylo žít v jiné době. Dětem se věnuje obsluha a pomáhá jim s výběrem kostýmů. Do kostymérny budete vpouštěni během dne dle časového harmonogramu vždy po jedné třídě. Půjčovna kostýmů se nachází v Šiklově mlýně. 

Cena: 50 Kč (1 dítě, kostymérna je otevřena pouze v předem stanovený čas)

Doba trvání programu: 1 hodina

Je možné dokoupit předem nebo na místě (omezený počet balíčků).

Kostymérna

Praktické informace

• ve westernovém městečku je mnoho atrakcí, obchůdků a míst k občerstvení, přibalte tedy dítěti malý obnos peněz na útratu, např. od 200 do 300 Kč.
• v případě deštivého počasí se veškerý program odehrává v náhradních prostorách pod střechou. Žádný program vám tedy neuteče. Veškeré atrakce jsou také kryté. Přibalte však raději dětem pláštěnky, aby nezmokli při procházení v městečku.
• pokud má dítě nějakou potravinovou dietu, nahlašte nám to prosím dopředu

Stravování na školním výletě

Stravování   I. stupeň a MŠ II. stupeň
Snídaně snídaně + čaj 39 Kč 49 Kč
Oběd polévka, hlavní jídlo, čaj 54 Kč 69 Kč
Večeře hlavní jídlo, čaj 49 Kč 64 Kč
Obědový balíček řízek, pečivo 49 Kč 49 Kč

Učitelé stravování zdarma (1 osoba na 10 platících dětí). Strava se vydává v areálu Šiklův mlýn.

Doprava na školní výlet

Doprava není v ceně výletu zahrnuta. Využít můžete vlakových nebo autobusových spojů. Převoz batohů vám zajistíme, cesta z nádraží je 6 km. V případě vlastní dopravy je k dispozici parkoviště, cena parkovného je 60 Kč na den.

Chcetepoptat školní výlet nebo máte ještě nějaké dotazy? Napište nám.

Napište nám

Pro rychlejší odpověď nám zavolejte.

+420 602 750 130

 

 

* povinné položky

Objednávka školního výletu
*
*
*
*
*
*
*
Termín příjezdu a typ výletu
Strava
Balíčky
Doplňující informace
Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód
*

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací