Dvoudenní školní výlet do Šiklova mlýna s atrakcemi a do Strašidelného zámku Draxmoor

Dvoudenní výlety jsou určené pro děti od 5. do 9. třídy základní školy. Samozřejmě je možné dohodnout školní výlet i pro menší děti. V Šiklově mýně se žáci naučí o historii Ameriky a samy si budou moci některé činnosti neodmyslitelně patřící k Divokému západu vyzkoušet. Nebude chybět ani vědomostní kvíz, ale samozřejmě také zábava jak při animačním programu pro starší žáky, tak i na zábavných atrakcích. Odpoledne děti zhlédnou westernovou show s humorným příběhem z Divokého západu. Večer se můžou těšit na diskotéku a případně i další westernové aktivity. Děti na dvoudenních výletech mohou odpoledne zdarma využít megatrampolínu a sportovní hřiště.

Celým dnem vás provází moderátor, který na vás bude čekat ve westernovém městečku. Po příchodu vám předá veškeré informace ohledně organizace výletu, během dne vás bude upozorňovat na blížíce se program a zároveň se ho můžete na vše zeptat. Výlet je částečně organizovaný, ale děti mají i vlastní prostor na individuální zábavu.

První nebo druhý den pak navštívíte i Strašidelný zámek Dramoor, ve kterém na vás čekají 3 rozsáhlá patra se strašidelně-fantastickou expozicí.

 

Cena školního výletu

Sleva 20 % do 31. 3. 2016: 370 Kč / ubytování ve stanech, 385 Kč / ubytování v chatkáchučitelé zdarma (1 osoba na 10 platících dětí) 

Plná cena: 448 Kč / ubytování ve stanech, 463 Kč / ubytovní v chatkách

Strašidelný zámek Draxmoor s novým 4D kinem

Prohlídka strašidelného zámku trvá 1 - 2 hodiny. Na úvod shlédnete strašidelný film v novém 4D kině. Dále vás čekají 3 patra se strašidelně-fantastickou expozicí. Uvidíte zde čarodějnice, pohádkové postavy, oživlý hřbitov a mnoho dalšího. Strašidelný výtah vás sveze až do samotného pekla. Venku na děti čeká hřiště s prolézačkami a skákacím hradem.

Draxmoor

Příjezd a vědomostní kvíz

Cestou od autobusu do městečka se rozhodně nudit nebudete. Čeká na vás cesta kolem pastvin s bizony a koňmi. Po cestě budete vyplňovat kvíz s otázkami a plnit úkoly, který po příchodu na náměstí westernového městečka odevzdáte moderátorovi. Losování kvízu proběhne v rámci odpoledního divadla.

kvíz

Indiánská vesnice

Indiánskou vesnicí vás provede místní indián. Dozvíte se o historii indiánských kmenů, jejich způsobu života, kultuře i osidlování Ameriky bělochy. Naučíte se základy indiánského písma.

Indiánská vesnice

Zlatokop

Náš zlatokop vás seznámí s historií tohoto řemesla. Dozvíte se, co v Americe znamenala Zlatá horečka a také se blíže seznámíte s různými horninami.

Zlatokop

Hledáme talent a Animační program na náměstí

Během dne se několikrát sejdeme na náměstí westernového městečka, kde budeme soutěžit nebo tancovat, ale hlavně zde budeme hledat nové talenty. Nacvičte se svojí třídou nějaký tanec či např. přestřelku - fantazii se meze nekladou. Vystupovat mohou celé třídy, skupiny i jednotlivci. Stačí své vystoupení nahlásit moderátorovi při příchodu do westernového městečka. Všichni účastníci budou odměněni.

Talent

12:00 Oběd

Ke školním výletům nabízíme i stravování formou klasického obědu nebo obědového balíčku. Děti si během dne mohou zakoupit stravu i v rychlém občerstvení.

Oběd

14:00 Westernová show

I tento rok dětem přiblížíme historii Ameriky a to v novém podání westernové show „Amerika v čase zábavně i poučně“.

Westernová show

14:30 Příběh z Divokého západu

Po westernové show na vás čeká humorná divadelní show v amfiteátru westernového městečka. Vyhraje i tentokrát dobro nad zlem?

Pohádka

Atrakce

Během celého dne děti mohou navštívit atrakce ve westernovém městečku, např.: jízda vláčkem Union Pacific, lukostřelba, svezení na koni, trampolína, skákací hrad. Čtyři atrakce již v rámci výletu za zvýhodněnou cenu (děti mohou vybírat z atrakcí: tetování, skákací hrad, lukostřelba a jízda na el. býkovi). Další atrakce lze zakoupit na místě, jejich cena je 35 Kč za jednu atrakci).

Atrakce

Obchůdky, suvenýry

Během dne jsou otevřené i různé obchůdky a suvenýry. Zakoupit si zde můžete např. laso na lasování, pistolky, luky nebo originální produkty vyrobené z kůže u mistra sedláře. Nechybí ani nabídka pamětních suvenýrů jako jsou pohlednice, turistické známky a jiné drobné předměty.

Suvenýry

Táborák

Nachystáme pro vás táborák i se dřevem na přiložení, špekáčky, pečivo a opékací vidlice.

Táborák

Sleva 20 % do 31. 3. 2016: 370 Kč / ubytování ve stanech, 385 Kč / ubytování v chatkách, učitelé zdarma (1 osoba na 10 platících dětí)

Plná cena: 448 Kč / ubytování ve stanech, 463 Kč / ubytovní v chatkách

Služby navíc

 

Balíček Kostymérna

Balíček obsahuje zapůjčení dobových kostýmů. Naše kostymérna nabízí více než tisíc kostýmů a doplňků nejen ve stylu western. Děti si je mohou zapůčit, udělat si krásné fotografie a alespoň na chvíli si představit, jaké to bylo žít v jiné době. Dětem se věnuje obsluha a pomáhá jim s výběrem kostýmů. 

Cena: 50 Kč (1 dítě, kostymérna je otevřena pouze v předem stanovený čas)

Doba trvání programu: 1 hodina

Je možné dokoupit předem nebo na místě (omezený počet balíčků).

Kostymérna

 

 

 

 

 

Od 16. hodiny

Indiánský balíček
Naučíte se základní indiánské písmo, střílet z luku nebo si zkusíte upéct indiánské pečivo. Připravené pro vás máme i různé indiánské hry a nebude chybět ani posezení u ohniště.
Cena: 1 000 Kč (skupina 20 dětí a méně, každé další dítě lze dokoupit za 30 Kč, učitelé zdarma)
Doba trvání programu: 1 hodina

Kovbojský balíček
Co všechno uměl kovboj, co byla jeho práce? Jak kovbojové žili a čím se bavili? To všechno se dozvíte v rámci kovbojského balíčku a samy si také některé dovednosti vyzkoušíte (například lasování, práskání bičem atd.)
Cena: 1 800 Kč (skupina 20 dětí a méně, každé další dítě lze dokoupit za 50 Kč, učitelé zdarma)
Doba trvání programu: 1,5 hodiny

Od 19. hodiny

Ubytování

Ubytování je přímo v areálu Šiklova mlýna. Vybrat si můžete z chatek a klasických stanů. Třídy mají k dispozici zázemí i Central kemp, kde se nachází společné sociální zařízení, sprchy, obchůdek se základními  potravinami a večerní program.

Chatky

Dřevěné chatky se dvěma patrovými postelemi - tzn. 4 lůžka. Celkem 10 chatek (40 osob). Spací pytel s sebou. Cena: 75 Kč / dítě

Chatky

Stany

Klasické stany pro 2 osoby s nafukovacími matracemi. Celkem 40 stanů (80 osob).

Cena: 60 Kč / dítě.

Stany

Učitelé budou ubytovaní v luxusních stanech Outwell, vybavených pohodlnými nafukovacími matracemi, elektrickou přípojkou i rychlovarnou konvicí. Každý stan disponuje dvěmi oddělenými ložnicemi.

Učitelé mají ubytování zdarma v luxusních stanech Outwell (1 osoba na 10 platících dětí).

Stany

Diskotéka

Při dvoudenních školních výletech můžete pro děti přiobjednat diskotéku. 

Cena: 15 Kč / 1 dítě

Praktické informace

• ve westernovém městečku je mnoho atrakcí, obchůdků a míst k občerstvení, přibalte tedy dítěti malý obnos peněz na útratu, např. od 200 do 300 Kč.
• v případě deštivého počasí se veškerý program odehrává v náhradních prostorách pod střechou. Žádný program vám tedy neuteče. Veškeré atrakce jsou také kryté. Přibalte však raději dětem pláštěnky, aby nezmokli při procházení v městečku.
• pokud má dítě nějakou potravinovou dietu, nahlašte nám to prosím dopředu

Stravování na školním výletě

Stravování   I. stupeň a MŠ II. stupeň
Snídaně snídaně + čaj 39 Kč 49 Kč
Oběd polévka, hlavní jídlo, čaj 54 Kč 69 Kč
Večeře hlavní jídlo, čaj 49 Kč 64 Kč
Obědový balíček řízek, pečivo 49 Kč 49 Kč
Špekáček (v ceně táborák a zapůjč. vidlic na opekání) špekáček 1 ks, pečivo 15 Kč 15 Kč

Učitelé stravování zdarma (1 osoba na 10 platících dětí). Strava se vydává v areálu Šiklův mlýn.

Doprava na školní výlet

Doprava není v ceně výletu zahrnuta. Využít můžete vlakových nebo autobusových spojů. Zajistíme pro Vás převoz batohů. V případě vlastní dopravy je k dispozici parkoviště, cena parkovného je 60 Kč na den.

Chcete poptat školní výlet nebo máte ještě nějaké dotazy? Napište nám.

Napište nám

Pro rychlejší odpověď nám zavolejte.

+420 602 750 130

* povinné položky

Objednávka školního výletu
*
*
*
*
*
*
*
Termín příjezdu a typ výletu
Strava
Balíčky
Doplňující informace
Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód
*

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací