V červenci a srpnu jsou areály otevřeny každý den.

V sezóně od června do srpna pro vás připravujeme pravidelný denní program i mimořádné letní akce.

Od září do května program neprobíhá, ale můžete do Šiklandu přijet na zimní dovolenou nebo u nás uspořádat firemní akci.

Letní výlety do Šiklandu

Šiklův mlýn

Srdcem Šiklova mlýna je westernové městečko, které v údolí řeky Bobrůvky leží více jak 20 let, a po celou tuto dobu dýchá na návštěvníky atmosféru z dob osidlování divokého západu. Městečko je průběžně rozšiřováno a renovováno tak, aby uspokojilo každého, kdo do něj zavítá.

Šiklův mlýn

Westernové městečko nabízí divadelní představení, zvířecí a westernovou show, noční ohňové show, zábavný program na náměstí po celý denatrakce pro malé i velké návštěvníky, obchůdky, restauracezoopark a mnoho dalšího. K jednodennímu výletu doporučujeme zakoupit si balíček zábavy nebo si zakupte výhodný dárkový poukaz na některý z jednodenních výletů.

Strašidelný zámek Draxmoor

Ve strašidelném zámku na Vás čekají tři rozsáhlá patra se strašidelně-fantastickými expozicemi, výtah se strašidelnými efekty, skákací hrad nebo suvenýry.

Strašidelný zámek Draxmoor

 

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací