Tábory v Šiklově mlýně připraví dětem příjemné a nevšední zážitky. Každý tábor je něčím specifický, každý zaujme něčím jiným.

Hlavním motivem je vést děti ke kladnému vztahu k přírodě a živým tvorům a umožnit jim aktivní relaxaci změnou stylu a rytmu života. Přečtěte si táborové deníčky z uplynulých ročníků.

Nabídka táborů

Tematické dětské tábory v Šiklově mlýně:

Dobrodružný tábor
Jezdecký tábor

Spojovacím prvkem programu našich táborů je celotáborová hra, která se každý rok mění a novinkou pro rok 2018 budou táborové hry hned dvě. Střídat se budou po týdnu a tak děti na 14-ti denních turnusech zažijí hry obě. 
Nově také bude pojat jezdecký tábor. Instruktoři děti rozdělí dle zkušenosti na začátečníky a pokročilé a dle jejich zkušeností bude pokračovat výcvik.

Turnusy táborů v roce 2018

Turnusy táborů jsou od neděle do neděle na 7 nebo 14 dní s možností kombinace typů tábora.

  • 8.7. - 15.7.  Táborová hra "Objevení Šiklandu"  
  • 15.7. - 22.7.  Táborová hra "Tajuplný ostrov pokladů"
  • 22.7. - 29.7. Táborová hra "Objevení Šiklandu" 
  • 29.7. - 5.8. Táborová hra "Tajuplný ostrov pokladů"
  • 5.8. - 12.8. Táborová hra "Objevení Šiklandu" 
  • 12.8. - 19.8. Táborová hra "Tajuplný ostrov pokladů" 

TAJUPLNÝ OSTROV POKLADŮ

Dlouhou dobu si lidé mezi sebou vyprávěli, že na nedalekém ostrově je ukrytý poklad. Ovšem nikdo nevěděl přesně kde je a ani jak se k němu dostat. Ale my máme možnost najít truhlu s listinou, na které je zakreslená mapa a na ní je vyznačena cesta na daleký ostrov, na jehož území se nachází poklad.

V Etapové hře plní děti úkoly vládců území a čeká na ně i strážce pokladu – Skřítek Fredy.

Jste právě vy ti vyvolení splnit nástrahy a úkoly, které vám vládci udělí? Jste stateční, čestní a máte rádi bojové a sportovní hry?  Pokud ano, jsi to právě ty, který můžeš objevit poklad!

 

OBJEVENÍ ŠIKLANDU

Vybudujte westernové městečko! Získejte peníze a nakupte nemovitosti! Že je to lehké?  Nejen peníze ale i úředníci, vymahači dluhů a ostatní stavitelé budou překážkou městečko vybudovat.  Jste na Divokém západě… budete čelit bandě Desperátů, kteří budou chtít vaše město ukrást! Dokážete jej ochránit?

Jsi člověk, který rád bojuje?  Jsi soutěživý a máš v sobě týmového ducha? Přijeď vybudovat westernové městečko!  

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací