Velká ohňová show 2017

Sobota 5. 8. od 10:00, areál Šiklův mlýn

21. ročník Velké noční ohňové show. Show se světelnými, laserovými a zvukovými efekty, při které se obvykle tají dech. V Rodeo aréně se předvedou kaskadéři, pyrotechnici, herci, tanečníci a zvukaři. Téma, scéna, hudební doprovod a obsazení rolí zatím zůstává zahaleno tajemstvím. Nechme se překvapit.

Velká ohňová show 2017

Program dne:

10:00 zahájení programu ve stylovém westernovém městečku indiánské vesnici. Seznámení s denním programem a děním v areálu.

10:00 – 18:00 aktivity pro děti i dospělé

Westernové: lukostřelba, rýžování zlata, svezení na koni, jízda vláčkem Union Pacifik, Safari vláček, zrcadlový labyrint atd

14:30 „Westernová show“ – kovbojské dovednosti / amfiteátr

16:45 „Dobrej život“ – akční divadlo /  amfiteátr

21:00 Velká ohňová show/ amfiteátr 

22:00 Noční strašidelné jízdy vláčkem Union Pacific

*program budeme doplňovat

*ZMĚNY PROGRAMU VYHRAZENY

Pro zjednodušení koupě vstupenky jsme pr​o vás připravili nový eshop, kam budete přesměrováni po kliknutí na tlačítko "KOUPIT VSTUPENKU"

KOUPIT VSTUPENKU

REZERVACE UBYTOVÁNÍ - HOTELOVÝ RESORT

REZERVACE UBYTOVÁNÍ - SRUBY, CHATKY, MOBILHEIMY, KEMP

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Podívejte se na reportáže a fotogalerie z předcházejících let:

Bav se a pomáhej!

V rámci tohoto dne budeme také společně dělat dobré skutky. Šikland v letošním roce navázal spolupráci s nadačním fondem M.E.G. Charity a sobota 5.8. bude prvním dnem společné akce.

Přímo v areálu si budete moci zakoupit parádní věci v bazárku a všechny peníze, které tam utratíte půjdou přímo na zakoupení něčeho užitečného do konkrétní české nemocnice. (co to přesně bude a která nemocnice je v jednání). 

Pomáhat můžete už nyní a to přímo na stránkách M. E. G. Charity

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací