Areál Šiklův mlýn nabízí největší ubytovací kapacitu na Vysočině s počtem 410 lůžek, z toho 193 v novém Hotelovém resortu Šikland ★★★+.

Kromě ubytování hotelového typu nabízíme také krásné srubové apartmány, pro nenáročné klienty pohodlné mobilní domy, dřevěné chatky a stylová teepee.

Pro větší skupiny s požadavkem na komfortní ubytování zajistíme rezervace v okolních hotelech.

Ubytování v Šiklandu

Hotelový resort Šikland

Mexický styl, moderně vybavené pokoje, stylově zařízené interiéry. Vše, co splňuje požadavky dnešní doby a především požadavky náročné klientely.

Kapacita: 83 pokojů, dvoulůžkových, s možností přistýlky.

Popisek obrázku

Srubové apartmány

Nachází se v klidné části areálu Šiklův mlýn blízko přírodního koupaliště v druhém kempu. Každý srub má vlastní kuchyňku, sociální zařízení a terasu s posezením a možností grilování.

K dispozici 5 srubových apartmánů se 4-5 lůžky.

Popisek obrázku

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás, vytvoříme vám kalkulaci na míru.

Další možnosti stylového ubytování

Mobilní domy (mobilhome)

Pohodlné ubytovací jednotky vhodné jak pro rodiny, tak i skupiny. V nabídce jsou menší 4lůžkové a větší 4lůžkové s možností přistýlky. Obě varianty mají dvě ložnice, sociální zařízení, svoji terasu i místo k zaparkování auta v těsné blízkosti. Domy se pronajímají pouze jako celek (4 lůžka).

Popisek obrázku

Chatky

Pro méně náročné klienty se na divokém západě najdou i krásné dřevěné chatičky. Celková kapacita je 40 lůžek v 10 chatkách. Každá chatka má svoji terasu i místo k zaparkování auta v těsné blízkosti. Chatky se pronajímají pouze jako celek (4 lůžka).

Popisek obrázku

Teepee

Stylové ubytování v indiánských stanech tzv. teepee. Stany jsou vybaveny lůžky s matrací, zamykací skříňkou na drobnosti, ohništěm. K dispozici 4 a 6lůžkové stany. Pronájem pouze celého stanu. 

Popisek obrázku

Kemp a autokemp

Ubytování ve vlastních stanech nebo obytných přívěsech. Kemp se rozkládá na několika rozlehlých kaskádách oddělených živým plotem. V kempu jsou přípojky elektřiny. 

Popisek obrázku

Stany Outwell

Pro klienty, kteří chtějí zažít trochu romantiky, máme možnost ubytování ve stanech Outwell. Tuto variantu ubytovnání lze využít v květnu, červnu a září.

Popisek obrázku

 

  kapacita
Hotelový resort Šikland 193 lůžek
Srubové apartmány 20-25 lůžek
Mobilní domy 28 lůžek
Chatky 40 lůžek
Stany Outwell 20 lůžek

 

* povinné položky

Nezávazná poptávka firemní akce
*
*
*
*
*
*
Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód
*

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací