Standardní nabídka

Video teambuilding

Video zaměřené na aktivity zaměstnanců a partnerů firmy v areálu Šiklův mlýn. Video zachytí zábavu, úsměvy, soutěže a hlavně soudržnost lidí a společnou snahu zvítězit. Vše v hudebním klipu o délce 5 minut.
Grafický obal video s Corporate Identity dané firmy + Šiklandu.
Cena: 13 200 Kč

Video Firemní akce

Video je laděno podobně jako video teambuilding, ale s třetí kamerou, která rozsáhle zachytí celou akci. Navíc video bude i z večerního programu případně ze školení včetně rozhovorů s vedením společnosti. Video je ideální pro prezentaci firmy na webu, facebooku nebo veletrzích. Vše v hudebním klipu o délce 8-10 minut. Grafický obal video s Corporate Identity dané firmy + Šiklandu.
Cena: 19 800 Kč

Ukázka videa Firemní akce B2B

Videokonference

Video z konference, včetně shrnutí základních bodů, rozhovory s účastníky i organizátory. Video vhodné pro prezentaci firmy, či práci se zaměstnanci. Vše v plnohodnotné televizní reportáži o délce 5-8 minut. Grafický obal video s Corporate Identity dané firmy + Šiklandu.
Cena: 14 400 Kč

Videa samozřejmě tvoříme i přímo dle požadavků zákazníka. Případně doplňujeme o záběry lidí z dané firmy, která si video objedná. Video může být v duchu divokého západu nebo dle dané tématiky: mexico, mafie, army, atd.

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací