Chtěli byste oslavit velkolepou událost? Rádi pro vás připravíme oslavy, ať již menší rodinné nebo firemní pro velký počet účastníků, formou poklidného posezení tak i divoké party až do rána.

Připravíme vám nezapomenutelné a nevšední zážitky v areálu Šiklova mlýna, který je pro vaše akce otevřen celoročně.

Večírky, párty a oslavy

NEZÁVAZNĚ POPTEJTE FIREMNÍ VEČÍREK

Vánoční večírek

Uspořádejte Váš firemní večírek v netradičním pojetí, v Šiklandu. Ubytovat se můžete ve stylovém hotelu Colorado Grand nebo v nově zrekonstruované residenci Arizona. Objednejte si večírek nyní a získáte neomezou konzumaci vína ZDARMA.

Vánoční večírek

Novoroční večírek

Chcete zhodnotit uplynulou sezónu? Zároveň se pobavit a načerpat síly do nového roku? Nabízíme nové moderní konferenční prostory i jedinečnou zábavu.

Novoroční večírek

Večírky

Na vaše přání připravíme večírek například pro zaměstnance nebo obchodní partnery. Díky široké nabídce zábavního programu pro vás připravíme opravdu jedinečnou akci. K dobré večerní náladě zahraje na vašem večírku živá kapela, DJ nebo vyzkoušejte karaoke.

Večírky

Párty

Podle tématu akce vám zorganizujeme party přesně podle vašich představ. Jedinečnou atmosféru zajistí taneční vystoupení, scénky, přestřelky nebo přepadení desperáty. U vaší akce nesmí chybět zkušený moderátor, díky němuž vám nic z dění neunikne. Akci můžete zpestřit ohňovou show nebo ohňostrojem.

Party

Svatby

Plánujete v blízké době uzavřít sňatek? Zajistíme vše od žádosti o roku, přes rozlučky se svobodou až po samotnou svatbu.

Svatby

Oslavy

Organizujeme formální i neformální večírky, oslavy narozenin či promoce. U vašich akcí samozřejmě nesmí chybět profesionální fotograf.

Oslavy

V Šiklandu zajistíme

* povinné položky

Nezávazná poptávka firemní akce
*
*
*
*
*
*
Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód
*

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací