Areál Šiklův mlýn je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. 

Dovolená neznamená jen lenošení na pláži. Zkuste letos něco jiného a vydejte se do Šiklandu – do světa, který vás baví.

O dovolené v Šiklandu

Dovolená v Šiklandu představuje odpočinek, akci a dobrodružství, vyžití v krásné přírodě a především dovolenou dostupnou prakticky pro každého. Nabízíme ubytování pro náročnou klientelu v komfortním hotelu, ale i levné ubytování v dřevěných srubech nebo kempu.

Dovolená plná zábavy

Dovolená v Šiklandu splní všechna vaše očekávání! Přijeďte k nám na víkend nebo týden s balíčkem zábavy a my už se o vás postaráme. Nabídka dovolených v areálu Šiklův mlýn zahrnuje různé možnosti využití volného času v aktivní i pasivní formě zábavy i odpočinku. Služby a zábavu je možné vybrat formou tzv. balíčků za výhodné ceny.

Co u nás o dovolené dělat? Kromě samotné nabídky programu Westernového městečka máte v areálu možnost koupání, relaxace ve wellness, využití Motosport military off-road areálu, vycházek do okolních lesů, houbaření, večerní zábava v Saloonu nebo u táboráku.

Nabídka na výlety do okolí začíná ve strašidelném zámku Draxmoor v Dolní Rožínce, odkud vás stylový autobus odveze na zámecký statek a následně do Fotoparku Krokodýl – ráje oblíbených filmových hrdinů a zvířátek.

Dovolená s dětmi

Co děti? V Šiklandu se zabaví dětí různého věku na atrakcích: trampolíny, skákací hrad, koupání, dětské čtyřkolky, dětský animační program na městečku, zvířátka, Safari vláček, další atrakce. A v neposlední řadě nabízíme hlídání dětí, když si chcete udělat chvilku pro sebe. 

 

Neváhejte a objednejte si dovolenou na příští rok v Šiklandu.

[nakup-coloseum]

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací