Pro naše hosty, pro jejich zábavu a aktivní prožití dovolené v Šiklandu, máme připravené ucelené, tématické, pobytové balíčky s vybraným spektrem atrakcí, aktivit a služeb. Jsou sestaveny tak, aby si vybral každý podle svého gusta, představ a možností. Přikoupením balíčku ke svému pobytu získáte samozřejmě jednu nezanedbatelnou výhodu - SLEVU ve výši až 35% na atrakce, aktivity a služby, které jsou v balíčku obsaženy.

Letní balíčky

Vybírat si můžete ze tří typů pobytových balíčků dvoudeního, pětideního a týdeního. Jednoduše si pořiďte balíček podle předpokládané délky svého pobytu v Šiklandu. S načasováním jednotlivých balíčkových aktivit a atrakcí vám pomůže náš animátor - balíčkový průvodce.

Dvoudenní balíček

Jedete si k nám, do Šiklova mlýna, na více dnů odpočinout a načerpat nové síly? Kupte si od nás pobytový balíček, ve kterém vám nabízíme 8 Šikláků na atrakce, zapůjčení dobového kostýmu, výlet a vstupné do Strašidelného zámku Draxmoor.

Pětidenní balíček

Tento pobytový balíček máme připraven pro pětidenní pobyty, probíhající od neděle do čtvrtka. Balíčky jsou určeny pro jednotlivce (dospělé i děti) i dvojice (dospělé páry). Užijete si tak mnohem více zábavy. 

Týdení balíček

Týdenní pobytový balíček je možné přikoupit pouze k pobytům na 6 a více nocí, zpravidla začínající nedělí. Zakoupením tohoto balíčku získáváte nárok na slevu 20% z ceny dalších vybraných atrakcí a aktivit, které si přikoupíte. Informace o tom, kdy a kde se co koná a jak váš program bude probíhat, dostanete večer po příjezdu. Ujme se vás balíčkový průvodce, který vám bude k dispozici po celou dobu pobytu.

Neváhejte a rezervujte si letní dovolenou v Šiklandu s pobytovým balíčkem zábavy a služeb.

* povinné položky

Kontaktní formulář
*
*
*
Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód
*

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací