AKCE ZRUŠENA Dětské tábory Military a offroad Mimořádné sobotní akce Napsali o nás Šiklův mlýn Strašidelný zámek Draxmoor

29. 7. 2014

Lenka

Dobrý den, byli jsme s rodinou na Šiklandu v sobotu 26.7., bohužel jsme se nemohli zdržet na ohňovou show, ale i tak jsme prožili krásný den plný zážitků. Obě divadelní představení byla moc pěkná (nejlepší byl výbuch studny s gejzírem). Strávili jsme i pár hodin v aquaparku, taky moc příjemné prostředí. Jen jedna malá výtka - přímo u koupaliště chybí nějaký třeba mini prostor na převlékání z plavek. Jinak děkuji za překrásné zážitky a přístě přijedem zas a doporučíme přátelům.
Dobrý den, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. Děkujeme za podnět k převlékárně, už to samozřejmě nějakou dobu řešíme :).

tým Šikland

28. 7. 2014

Ondřej

Jako každý rok jsem k Vám přijel abych se pobavil a na závěr týdne viděl ohňovou show. A opět jako každý rok jsem odjížděl spokojený. Nové hry které jsou zařazeny na repertoáru jsou vynikající, výkony herců jako perfektní a improvizace při výpadku elektrické energie - úžasná. Co se týče ohňové show pouze jedno slovo - famózní. P.S. vzkaz pro herce jste skvělí.

28. 7. 2014

Pavel

Konečně po několika letech jsme se dočkali, kdy nám vyšlo počasí, bylo opravdu až moc zbytečně příznívé, i termín na Vámi pořadanou ohňovou šou. Bylo to opravdu velkolepé a úžasné představení, snad jen srovnatelné s loňským příběhem o kapitánu Nemo, které asi jen tak něco nepřekoná. Ještě bych rád podotknul něco málo k ubytování a k atrakcím. Kemp dobrý, ale na terasách by možná nebyla špatná aspoň malá polní umývárna, nebo něco podobného. A ve dne bych taky sem tam přepadl Váš vláček bandou indiánů nebo nějakých desperádů ! Jen mne mrzí, že jsem nemohl vzít kluky (14 let ) na čtyřkolky, za 15min 250,-kč mi přijde docela dost peněz za málo muziky. Ale jinak velká spokojenost za čas strávený u Vás a velký dík.
Dobrý den, děkujeme za mail. Jsme rádi, že se vám u nás líbilo. Děkujeme též za podněty ke zlepšení.

tým Šikland

28. 7. 2014

Květa

Na Šiklandu jsme trávili dovolenou již 4x. Moc se nám líbí představení v městečku i víkendové programy, konkrétně Velká ohnivá show, Velký den koní a Rodeo. V kempu se nám moc líbí, je tam zábava, v noci klid a čisté sociálky. Jediná výtka patří jídlu. V kempu je místo dřívějšího máslíčka ramička, která se nedá jíst. Chválíme rozpékání pečiva. V Saloonu je velký výběr hotovek, ale uvítali bychom spíše menší výběr kvalitnějšího. Například aby polévka z vývaru byla skutečný vývar a ne umělý z kostky! Pochvala patří guláši a výpečkům! Rychlé občerstvení je totální propadák (klobása z fritézy, mražené bramboráčky...) Maximální pochvalu dostává Pizza a stánek s čersvým ovocem! Přírodní ananasová ledová tříšť nemá konkurenci, stejně tak 100% pomerančový džus!
Dobrý den, jsme rádi, že se vám u nás líbí. Také samozřejmě děkujeme za názor, který budeme dále řešit.

tým Šikland

27. 7. 2014

marcela p.

Odvazim si z tabora spokojeneho Kubu. Diky!!!!!

12. 7. 2014

prokupková

Dobry den včera jsme se vrátili od vás z dovolené bylo toprožité krásné čtyři dnz a nemám kničemu co vztknout prostě paráda moc všem děkujeme s pozdravem Prokupkovi Kolín

9. 7. 2014

Kateřina

Dobrý den, letos pojedeme k vám na Šiklák již po 8. a moc se těšíme! Jediná věc, co mě dokáže poslední 4 roky naštvat je, že vždy se chystáme na víkend, kdy má být Velká ohňová show, ale každý rok vychází na tento víkend škaredé počasí! Chápu, že počasí nikdo neovlivní, ale možná by bylo dobré tuto akci přesunout na jiný víkend.
Dobrý den, tak loni i letos nám počasí vyšlo parádně, tak doufejme, že to bude nadále vycházet :).

tým Šikland

8. 7. 2014

Andrea Kurková

Dobrý den, prostřednictvím slosování internetové ankety na www.rodina.cz jsem vyhrála poukaz na třídenní pobyt pro celou naši rodinu. Musím přiznat, že jsme do Šiklandu přijížděli s mírnými obavami, ale byla to nezapomenutelná "dovča". Prostředí, program, množství atrakcí a zábavy pro děti, prostě vše bylo na jedničku. Pokud tedy někdo hledá super místo pro dovolenou s dětmi - Šiklův mlýn je tím pravým. Ještě jednou díky!!

29. 6. 2014

Zuzka

Dobrý den, jezdíme k Vám s celou rodinkou již několik let. Vždy se vracíme velice nadšeni a spokojeni. Před pár lety jsme se zúčastnili mega koncertu KABÁTŮ, který byl famózní. Program na Šikláku je vždy super a nezapomenutelný. Jen by jsme prosili, zda-li je to možné a ve Vašich silách, aby těchto koncertů pokud možno bylo více. Jinak děkujeme za všechno krásné díky Vám co jsme tam prožili :). Letos přijedeme určitě také a moc se těšíme. Přejeme pěkný den rodina : Wernerova :).

3. 6. 2014

Hana

Dobrý den, na dovolenou do Šiklandu se letos chystáme již počtvrté a už teď se moc těšíme. Oproti jiným kempům je v noci klid, skvělé celodenní vyžití ať už přímo v městečku nebo v kempu, velký výběr z jídel... Ale co hlavně - báječná atmosféra a odzbrojující vystoupení :) Jediná výtka by se týkala přírodního koupaliště - na to, že je placené, by mohlo být také lépe udržované (a ne že člověk vyleze z vody a má plavky plné bahna).... Jinak celá dovolená na jedničku s hvězdičkou :D
Dobrý den, děkujeme za upozornění. Vodu v aquaparku kontrolujeme pravidelně, ale určitě si na to dáme pozor a zpřísníme kontroly.

tým Šikland

Předchozí 1 | ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 15 Následující

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací