Dětské tábory Military a offroad Mimořádné sobotní akce Napsali o nás Šiklův mlýn Strašidelný zámek Draxmoor

12. 8. 2014

Kecka

Ahoj všichni,tábor byl super,lepší jsem nezažila.Zdravím 6 turnus 2014.Za rok se vrátím a už ted se těším,ahoj Kája.

10. 8. 2014

Katka

Dobrý den,včera jsme byli u vás a moc se mi líbilo rodeo.Celý areál je moc pěkný,zoo byla super,ale zklamal mě aquapark. Na netu píšete,že voda je křišťálově čistá,ale včera tak moc nevypadala.Barva byla celkem dost podobná vodě v rybníce,no asi z ní ta křišťálová barva už vyprchala.ŠKODA!!! Klobásy byly výborné,kostýmy úžasné,i když jsme si žádné nepůjčili,ale vidět ty malé holčičky,jak jim to slušelo,bylo super.I přes drobné "nedostatky" jsem si to velice užila.Díky moc a zase někdy v Šiklově mlýně.
Dobrý den, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. Voda v aquaparku prochází pravidelnou kontrolou hygieniků. Tím, že je to biotop a voda je přirozeně čištěná rostlinami, tak nikdy nemůže být až tak průhledně čistá, ale určitě je bez závady.

tým Šikland

6. 8. 2014

Bednářová

Krásně prožitý víkend v Šiklendu plno zábavy super lidičky no prostě paráda nechtělo se nám ani domu už se těšíme na příští rok děkujeme

5. 8. 2014

Tomáš Ch.

Dobrý den, byl jsem u Vás poprvé na Šikláku s rodinou na víkend.A od prvních minut u vás, do odjezdu to byl nejkrásnější víkend tento rok. Ubytování i strava super a na představení Karbaník Jimm i Démon noci budem vzpomínat dlouho. Doufám, že se ještě tento rok k vám podíváme. Moc děkujeme...

3. 8. 2014

Zdeněk Pastorek

Dne 2. 8. 2014 jsem se zůčastnil vyhlídkového letu nad Šiklovým Mlýnem . Tento let jsem si užil ! Pochvala panu Šiklovi za organizaci této akce a taky pilotovi (neznám jméno) za skvělý let ! S pozdravem Zdeněk Pastorek

1. 8. 2014

Aneta

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli se děti mohou svézt na koni.Děkuji
Dobrý den, ano přímo v městečku se nachází Corral, kde se mohou děti svézt.

tým Šikland

31. 7. 2014

Jana Munzarová

Dobrý den, výlet k Vám do Westernového městečka byl úžasný. Děti se ani chvilku nenudili . Strávený čas u Vás byl opravdu pěkný. Před lety jsme byli v Boskovicích, kde bylo také pěkně, ale na Vás nemají :-)

29. 7. 2014

Lenka

Dobrý den, byli jsme s rodinou na Šiklandu v sobotu 26.7., bohužel jsme se nemohli zdržet na ohňovou show, ale i tak jsme prožili krásný den plný zážitků. Obě divadelní představení byla moc pěkná (nejlepší byl výbuch studny s gejzírem). Strávili jsme i pár hodin v aquaparku, taky moc příjemné prostředí. Jen jedna malá výtka - přímo u koupaliště chybí nějaký třeba mini prostor na převlékání z plavek. Jinak děkuji za překrásné zážitky a přístě přijedem zas a doporučíme přátelům.
Dobrý den, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. Děkujeme za podnět k převlékárně, už to samozřejmě nějakou dobu řešíme :).

tým Šikland

28. 7. 2014

Ondřej

Jako každý rok jsem k Vám přijel abych se pobavil a na závěr týdne viděl ohňovou show. A opět jako každý rok jsem odjížděl spokojený. Nové hry které jsou zařazeny na repertoáru jsou vynikající, výkony herců jako perfektní a improvizace při výpadku elektrické energie - úžasná. Co se týče ohňové show pouze jedno slovo - famózní. P.S. vzkaz pro herce jste skvělí.

28. 7. 2014

Pavel

Konečně po několika letech jsme se dočkali, kdy nám vyšlo počasí, bylo opravdu až moc zbytečně příznívé, i termín na Vámi pořadanou ohňovou šou. Bylo to opravdu velkolepé a úžasné představení, snad jen srovnatelné s loňským příběhem o kapitánu Nemo, které asi jen tak něco nepřekoná. Ještě bych rád podotknul něco málo k ubytování a k atrakcím. Kemp dobrý, ale na terasách by možná nebyla špatná aspoň malá polní umývárna, nebo něco podobného. A ve dne bych taky sem tam přepadl Váš vláček bandou indiánů nebo nějakých desperádů ! Jen mne mrzí, že jsem nemohl vzít kluky (14 let ) na čtyřkolky, za 15min 250,-kč mi přijde docela dost peněz za málo muziky. Ale jinak velká spokojenost za čas strávený u Vás a velký dík.
Dobrý den, děkujeme za mail. Jsme rádi, že se vám u nás líbilo. Děkujeme též za podněty ke zlepšení.

tým Šikland

Předchozí 1 | ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 15 Následující

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací