Dětské tábory Military a offroad Mimořádné sobotní akce Napsali o nás Šiklův mlýn Strašidelný zámek Draxmoor

15. 3. 2015

Jana Koutná

Dobrý den, na doporučení kamarádky se k vám chystáme, hlavně tedy do Strašidelného zámku a do Fotoparku. Hledala jsem na vašich stránkách informaci, zda je zámek přístuný i kočárkům. Dočetla jsem se o bezbarierovém výtahu, tak snad je to i pro kočárky. Děkuji za odpověď a už se k vám moc těšíme, vyrazíme jen co se trochu oteplí.
Dobrý den, strašidelný zámek není úplně vhodný pro kočárky a doporučujeme pro děti spíše až tak ve věku základní školy.

tým Šikland

31. 8. 2014

Čurdin

dobrý den, měl bych dotaz, jsou u Vás od září ještě nějaké víkendové akce, nebo je prostě zavřeno. Nějak jsem to na stránkách nemohl dohledat. děkuji
Dobrý den, bohužel od září je areál bez programu a věnujeme se pořádání firemních akcí jako jsou školení, teambuilding a večírky. jediné víkendové akce jsou pak v říjnu, ale s motocyklovou tématikou - MČR Trial 11. - 12.10 a pak Enduro 25. - 26.10.

tým Šikland

27. 8. 2014

Dominik Mařan

Super zážitek moc se nám u vás líbilo moje sestra se moc bála a už tam prý nikdy nepojede ale já ano. : ) Dominik 11let

27. 8. 2014

lenka

Dobry den,moc bych vam chtela podekovat za to, jak jste se starali o deti na tabore, jak pestry meli program a v neposledni rade za to, ze mi byl dnes ceskou postou dorucen balicek se zapomenutou synovou obuvi. Moc Vam dekuji

21. 8. 2014

Divák

Proč nejsou fotky z 8 turnusu_
Dobrý den, fotografie jsou zde http://tabor35.rajce.idnes.cz/8.Turnus/

tým Šikland

16. 8. 2014

Jana Jelínková

Už několik let jezdíme na náš milovaný Šiklův mlýn, milujeme herce a jejich vystoupení. Každý rok je to jiné a samozřejmě člověk porovnává. vždy když vidím vystoupení poprvé mam pocit že to minulé bylo lepší, ale to je první dojem. Nám osobně se moc líbí všechny vystoupení, jen pravda že westernová schow je stále stejná a už po těch letech nás moc nebaví. Letos ten pejsek bylo oživení. Ale zase jsme si vědomi co usilí a práce dá dát dohromady program a vystoupení, tak aby se to líbilo mnoha generacím. Nám se tu líbí personál je příjemný, kdykoli bych měla nějaký problém v tomto kempu mam okamžitou pomoc, večerní ochranka nemá chybu jsou nápomocní a ochotní. A jako bonus od ostatních kempů máme každodenní program a víkendy různé akce. Jen jediné bych vytkla každý rok byla elektrika zdarma a letos najednou 100Kč za den to je dost velký skok co namíchne mnoho lidí. Jelikož 100Kč za den nespotřebujeme ani doma a to máme mnohem více spotřebičů. My doma platíme za vše tak 1000Kč a u Vás by nás to přišlo za měsíc na 3000Kč to je sakra kotel. Nad tím by jste se měli zamyslet mnoho lidí tahle částka odradí, netrvdím že nemáme platit nic, ale platit rozumě. Jak píši milujeme Vás a každý rok jsme u Vás rádi.
Dobrý den, děkujeme za Váš příspěvek. Vybírání peněz za elektřinu jsme dlouho odkládali, ale tento rok jsme to již museli zavést. Ta cena u nás takto bohužel vychází.

tým Šikland

14. 8. 2014

Katka

Jezdíme na šiklův mlýn už 10 let a pořád se máme na co těšit. Děti si mohou kde hrát a my si tak můžeme i odpočinou za sezónu 2013 bych chtěla poděkovat všem hercům za jejich herecké výhony a také ovšem pyrotechnikům za pyrotechnické efekty co k tomu dodat prostě jste nejlepší :*

13. 8. 2014

Iveta

Jezdíme k vám několik let na jednodenní výlet. Letos poprvé jsme přespali ve vlastním stanu a bylo to super. Spousta vyžití, všude čisto, příjemní lidé a super divadla ! Před herci smekám, jsou každý rok skvělí. Všude vám dělám reklamu, děti také, je u vás moc krásně. Díky :-)

13. 8. 2014

Jana

..moc se nam u vas libilo, urcite se zase nekdy vratime ;-) Jana

12. 8. 2014

Lucka a Irena

Dobrý den. Letos jsme u vás byly s kamarádkou a dětmi poprvé a shodly jsme se obě na tom, že to u vás nemá chybu. Koupily jsme si balíček, takže žádný doplatek na nás nečekal, naopak obsahoval dostatek aktivit jak pro nás dospělé, tak pro naše děti. Dovolíme si jmenovitě pochválit lukostřelce, který to opravdu s dětmi umí :-) a dále divadelní představení Návrat. Využily jsme vše, co se u vás nabízí a budeme se těšit, že třeba příští rok opět nashledanou :-).

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 15 Následující

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací