AKCE ZRUŠENA Dětské tábory Military a offroad Mimořádné sobotní akce Napsali o nás Šiklův mlýn Strašidelný zámek Draxmoor

10. 8. 2015

Jan Pohanka

Od založení Šiklova mlýna sem zajíždím každý rok dvakrát a odjíždím vždy spokojen. Dobrá zábava, občerstvení a zázemí na solidní úrovni a výjimeční někteří návštěvníci, kteří se chtějí bavit. Smekám před majitelem a jeho dílem, které se rok od roku rozrůstá. Každý si najde to své!!!Pozn.: Nenechte se odradit od některých návštěvníků, všem lidem se nezavděčíte.....H
Dobrý den, pane Pohanko, děkujeme za milý příspěvek :)

tým Šikland

26. 7. 2015

katka

dobry den, dnes jsme se od vas vratili a musim rici,ze spokojenost nejvetsi. byli jsme ubytovani v hotelu,ktery je nadherny,cisty......ohniva show pecka..personal se snazi a jde to znat....majitel se prohani v tanku,coz nam taky prislo super:) jde videt ten zajem a o hercich,kteri podaji skvely vykon coby v divadle pri predstaveni ani nemluve. akorat bych zmenila - rozsirila moznost stravovani a na vecer animacni programy pro deti,ktere minuly rok byly pestrejsi....jinak parada.jen tak dal!
Dobrý den Katko, děkujeme za Váš příspěvek :) Co se týče stravování, toho jsme si letos vědomi, ale již jsme zařadili do nabídky více lehčích a zdravějších jídel. Pro příští sezónu chceme na nabídce jídel ještě více zapracovat, ať vyjdeme vstříc opravdu každému :) Budeme se těšit na viděnou zase příště :)

tým Šikland

26. 7. 2015

Kateřina

Právě jsme se vrátili od Vás a musím říct, že za nás super... Byli jsme ubytování v hotelu Arizona a ubytování parádní - takové, jaké má být, krásné, čisté... Ohnivá show parádní... celkově jde vidět ten zájem personálu, že se snaží... herci odehrávají perfektní představení, pak pomáhají s přípravami na ohnivou show... majitel osobně jezdí v tanku a v letadle :-)) super.... Jedině, co bych ještě upravila, tak asi stravování, byl problém sehnat jiné jídlo než smažené hranolky, langoše apod- rozšířila bych provoz.... a třeba přidala i animační programy pro děti po večerech- hry, soutěže.. ale protože my jsme byli spokojení, tak to rozhodně nevnímejte prosím jako kritiku, ale spíše radu, postřeh... Děkujeme, určitě se zase vrátíme.
Dobrý den, moc děkujeme za příspěvek. Ano, o tom, že lidé vyhledávají jiné občerstvení než před několika lety víme a již brzy byste měli v našich stáncích nalézt více salátů a to jak zeleninových tak ovocných a obecně více lehčích jídel, které jsou fajn na léto :) Animační programy vždy zařazujeme v soboty před hlavním večerním programem. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

tým Šikland

23. 7. 2015

pavel vankat

Jak napsala už tady pani,slibujete noční představení ale vůbec neproběhlo,jezdilo se o peníze na býku a na představení už prostě nezbyl čas což zapomněli herci říct :( platí se za něco což pak vůbec neproběhne :(
Dobrý den, noční show je každý čtvrtek a některé soboty dle programu mimořádných akcí. O jaký den se prosím jednalo? Napište nám prosím na email marketing@western.cz a my se s Vámi rádi spojíme a situaci vyjasníme. Pěkný den.

tým Šikland

21. 7. 2015

Květa Santlerová

Dobrý den, velmi jsme se se 3 vnuky do Šiklova mlýna těšili. Vybrala jsem pro kluky a manžela spaní v TÝPÝ a pro sebe pokoj v hotelu. Nedělejte to! V TÝPÝ byly matrace tak špinavé, že by na nich nespal náš pes. Personál byl ochotný a sehnal nám druhý pokoj. Klukům se moc líbila všechna představení, jen je škoda, že se na každou atrakci vybírají Šikláky (i na místní rybníček se platí 50Kč). Ve světě se zaplatí vyšší vstupné a pak je vše zdarma. Jídla je hodně, ale kvalita kromě snídaní není nic moc. Pracuje zde velmi mnoho milých, ale málo informovaných brigádníků. Je zde dobře našlápnuto, ale chce to ještě moc práce. Přeji hodně úspěchů.
Dobrý den, paní Santlerová, děkujeme Vám za připomínky, i když ne vždy jsou bohužel připomínky kladné. Ale i tyto připomínky nás v práci posouvají dopředu. Konkrétní záležitosti předáme kompetentním osobám k řešení. Přejeme Vám krásný den.

tým Šikland

20. 7. 2015

Andrea Jílková

Nejlepší byli koně (Tis) ale herci byli taky úžasní :D

18. 7. 2015

Jaromir Nemec

Jezdime sem s pritelkyni kazdy rok a vzdy sme spokojenispokojeni. Mame to tady radi

13. 7. 2015

petra polakova

Dobrý den,bohužel musím napsat že letos to za poslední 4 roky u vás bylo nejhorší :( představení na které jsme se těšili nejvíc prostě vůbec neproběhlo a to Morgana!!! spousta občerstvení zavřeno a nebo úplně neschopná obsluha :( ubytování pod 3 dny si platí i zvlášť bazén,chatka za 1000,- na noc nebyla vůbec uklizená a pod postelí nás nemile překvapil nepořádek po předešlých nocležnících,o podlaze nemluvím,je to smutné ještě při poslední návštěvě jsem byla nadšená co majitel vše zvládl a kdybych ho potkala tak před ním smeknu,ale letos to bylo opravdu smutné...lidí ubývají a poplatky za vše přibývají :( vidím to jako hluboký pokles,majitel by měl procházet častěji jako tomu bylo dříve a pořádně otevřít oči,klec po Alexovi plná bordelu,indiáni pouze na cedulkách atd. :( VELKÉ ZKLAMÁNÍ :(
Dobrý den, divadelní představení se každý rok mění a jsou naprosto jedinečná. Nikdy po sobě dva roky neopakujeme stejná představení. Letos jsme zařadili noční pohádku Poslední dračí vejce, na kterou slyšíme jenom dobré ohlasy :) Nepořádek v chatce nás velice mrzí a předáme tuto záležitost kompetentní osobě, ať už se podobné situace nestávají. V areálu neustále budujeme nové věci a snažíme se tak lidem nabídnout stále něco nového. I tak se ale snažíme již zaběhnuté věci držet ve stále dobrém stavu, nicméně děkujeme za konkrétní podněty a problémy budeme řešit. Věříme, že Vaše příští návštěva u nás již bude příjemnější a Vy si odnesete pouze pěkné zážitky.

tým Šikland

21. 6. 2015

Helisová Petra

Dobrý den, ráda bych navštívila váš kemp s vlastním stanem. Zaujala mne nabídka Vašich balíčků a tak bych se chtěla zeptat. Budu stanovat se třemi dětmi 1 rok,7 let a 11let. Balíček musím zakoupit pro všechny tři zvlášť? Budu muset děti doprovázet. Děkuji za odpověď,Petra.
Dobrý den, Petro, ano balíčky zakupte zvlášť pro děti. Můžete si vybrat z mnoha typů balíčků z naší nabídky. Pokud budete potřebovat podrobnější informace, obraťte se prosím na informační kancelář na emailu info@western.cz. Přejeme hezký den.

tým Šikland

19. 6. 2015

Blog Jane´s moments

Začátkem týdne jsem Vám slíbila, že se dozvíte, kde jsem strávila sobotu ve svém pohodovém outfitu. Byla jsem na Moravě, konkrétně v Šiklandu, který určitě znáte díky westernovému městečku. Nicméně tento velký areál v sobě ukrývá mnohem více a moc mě nadchnul. Šikland se skládá z několika areálů- Šiklův mlýn, offroad, fotopark, strašidelný zámek...zábavu si tu najde malý i velký návštěvník. Osobně jsem celou sobotu strávila v městečku, kde jsem potkala pistolníky, řemeslníky i šerifa. Malé děti mohou navštívit zoopark, zaskákat si v nafukovacím hradu, projet se na koníkovi nebo s rodiči sledovat pravidelný westernový program, který je humorný a zároveň i naučný. Více na blogu Jane´s moments

Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 15 Následující

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací