AKCE ZRUŠENA Dětské tábory Military a offroad Mimořádné sobotní akce Napsali o nás Šiklův mlýn Strašidelný zámek Draxmoor

29. 3. 2012

RENATA

Jezdíme tam s rodinou každým rokem děti tam byly i na táboře,který se jim moc líbil a letos tam pojedu dvakrát .Máme rádi víkendové akce,které jsou moc zábavné a dobře zorganizované.Doporučuji všem.Je tam moc krásně a člověk tam příjde na jiné myšlenky a vyčistí si hlavu.

27. 3. 2012

Lukáš

Letos k vám pojedu na tábor.Už se strašně těším.Program u vás je jedinečný.Divadla jsou perfektní.Máte to tu moc pěkné.SUPÉR.ROZHODNĚ DOPORUČUJI VŠEM.

26. 1. 2012

Martin

Byl sem tu nedavno a hodne se mi tu libilo. Spoustu zajimavych atrakci. Prijdu zas a doporucuju vsem.

28. 7. 2011

super skolni vylet

bylo to super na skolnim vyletu po siklandu.

1. 9. 2014

Kevin

Přišel konec června a s ním překrásná sezona na Šiklově mlýně.Říkám překrásná a myslím to naprosto vážně.Ať prostředím,které je nenapodobitelné,ale i stylem,který je mou srdeční záležitostí.A v neposlední řadě nádherným programem,který provází nás návštěvníky každý den..Tak šel den za dnem,celodenní program,večery s přáteli,kterých je za těh pomalu 14 let,co sem jezdím,na stovky.Člověk měl pocit,že je v sedmém nebi. Ale vše nádherné musí jednou skončit.A bohužel ano.Přišel konec srpna a bylo to tady.Poslední představení ,,Návrat" a přiznám se,a nebyl jsem určitě sám,kdo po jeho skončení,uronil slzu.Koní sezona a sní něco,co mi dává tolik energie,že mi vydrží na celý ten čas,než na dveře zaklepe Nová sezona.Ale dost povídání. Píši toto jako poděkování všem hercům,pyrotechnikům,lidičkám v saloonu,u hrobníka,u obou vláčků,prostě všem,kteří dělají Šiklův Mlýn tím,čím je. Vzdávám Vám HOLD.Není to pro Vás lehké,je to řehole.Ale pro nás diváky a návštěníky zážitek,který se nedá ničím nahradit. DÍKY,VELKÉ DÍKY !!!
Dobrý den, moc děkujeme a i my se těšíme na příští rok.

tým Šikland

Předchozí 1 | ... | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 Následující

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací