Slavnostní zahájení sezóny

Sobota 29. 6. od 10:00, areál Šiklův mlýn

A je to tady, léto začíná! V sobotu 29. 6. 2019 zahajujeme další báječnou, letní sezónu v Šiklově mlýně. Jak jinak, než s bohatým hlavním a doprovodným programem. Zveme Vás na nové divadelní příběhy z dob dávno minulých i na novou westernovou show s kovboji, koňmi a dovednostmi divokého západu.

Slavnostní zahájení sezóny
Motorkářský sraz

ZAHÁJENÍ LETNÍ SEZONY 

  • premiéry divadel
  • představení zvířátek
  • animační program
  • motosraz

zobrazit více

Po celý den (10:00 až 18:00 hodin) jsou ve westernovém městečku v provozu atrakce. Svezeme Vás na koni, vláčkem Union Pacific nebo Safari vláčkem při okružní vyhlídkové jízdě po areálu Šiklův mlýn. Můžete si zajít na prohlídku indiánské vesnice, vyzkoušet si střelbu z luku, pokořit trenažér rodeových jezdců - elektrického býka a projít zrcadlovým labyrintem. Děti se mohou vydovádět na skákacích hradech. Ostatní atrakce budou též připraveny k vašemu pobavení.

Denní program zahájí moderátor, který vás seznámí s westernovým městečkem, se zajímavými objekty, kde se pobavíte, posedíte, občerstvíte, případně nakoupíte suvenýry. V průběhu dne vás bude moderátor informovat o aktuálním dění v areálu Šiklův mlýn.

Program připravujeme

10:00 Zahájení programu městečko
11:30 Humorné divadlo amfiteátr
13:00 Spanilá jízda motorkářů - areál Šiklův mlýn a okolí okolí
14:30 Westernová show  amfiteátr
16:45 Humorné divadlo amfiteátr
     
     
21:30 Noční vláček - strašidelné jízdy nádraží
22:00 OHŇOSTROJ amfiteátr

Změny programu vyhrazeny.

Přijeďte na Slavnostní zahájení sezóny 2019 do Šiklova mlýna a prožijte s námi den plný zážitků s divadelní show, dobrou muziku a krásné motorky.

Těšíme se na Vás!

REZERVACE UBYTOVÁNÍ - HOTELOVÝ RESORT

REZERVACE UBYTOVÁNÍ - SRUBY, CHATKY, MOBILHOMY, KEMP

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací