Rodinný den s Haribo

Publikováno: pondělí 28. 8. 2017

V sobotu 26. srpna 2017 se na Šiklově mlýně konala nejnavštěvovanější dětská akce - Rodinný den s HARIBO. Do areálu přijelo na 3,5 tisíce návštěvníků, kteří po celodenním bohatém programu odjížděli spokojení a plní zážitků.

Rodinný den s Haribo

Děti vědí, co chtějí, rodinný den v Šiklandu je to nej!

Akce se koná každoročně ve spolupráci s Rodinnými a Senior pasy. Držitelé těchto pasů mohou využít značné výhody, jako například slevu na vstupné, zvýhodněnou cenu atrakcí a aktivit a v neposlední řadě získat nějaké to občerstvení zdarma. Areál však v tento den mohli navštívit i ostatní návštěvníci, kteří si také užívali spoustu dětských atrakcí zdarma. Hlavním bodem programu bylo hudební vystoupení interpretů, obsazených do úspěšného muzikálu Děti ráje. Publikum si před stage Rodeo arény připomnělo nejznámější hity Michala Davida. Den samozřejmě provázel westernový program, divadelní představení a ohňová show, která byla již tradičně zakončena famózním ohňostrojem.

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací