Halloweenský pobyt

Pátek 1. 11. od 14:00, areál Šiklův mlýn

Přijeďte si užít strašidelnou halloweenskou atmosféru do Šiklova mlýna. Osvětlené, halloweensky vyzdobené westernové městečko Vás vtáhne do světa duchů a čarodějů, světa plného magie, rituálů a posvátných ohňů.

Halloweenský pobyt

Halloweenský pobyt v Šiklově mlýně 

Již v podvečer v den příjezdu Vás bude očekávat náš čarodějný tým a seznámí Vás s průběhem pobytu. Poté bude následovat vydatná večeře a zábavný animační program pro děti a dospělé. Prožijete příjemný večer s řadou soutěží nejen pro děti. V sobotu ráno, po snídani a rozcvičce s pohádkovými postavičkami, Vás bude již očekávat náš průvodce a provede Vás areálem Šiklova mlýna. Seznámí Vás s historií areálu od jeho počátků až po současnost. V rámci prohlídky proběhne i krmení našich zvířátek, které ocení především ti nejmenší. Dozvědí se zajímavé informace o zvířátkách v areálu, jako jsou kozy, koně, poníci, muly, bizoni, krocan, kačenky atd… Některá zvířátka si budou moci děti i sami nakrmit! Na odpoledne budou pro Vás a Vaše nejmenší připraveny tvořivé dílničky na téma Halloween. Budete si zde moci vyrobit strašidýlka, duchy, lucerničky, vydlabat dýni či si vyrobit čarodějnický klobouk. Celé odpoledne zde bude v provozu i stánek s malováním na obličej. V podvečer, kdy už se bude stmívat, budete moci absolvovat Halloweenskou čarodějnou stezku plnou čarodějů, duchů a černé magie. V průběhu stezky budete Vy a Vaše děti plnit ty nejzáludnější soutěžní úkoly, které si na Vás tým čarodějů připraví. Za jejich splnění budete po zásluze odměněni!!! Večerní zábava vyvrcholí Halloweenskou večeří a animačním programem, jehož součástí bude i diskotéka a soutěž o nejhezčí masku - NEZAPOMEŇTE SI PŘIVÉST HALLOWEENSKÝ KOSTÝM. Během podvečera a večera budete také moci navštívit bar U Hrobníka, kde Vás barman očaruje svou přípravou drinků pro děti i dospělé, nebo navštívit zrcadlový labyrint. Během sobotního dne bude možné objednat si jízdu na koni s průvodcem. 

Pátek

 • příjezd, ubytování 
 • večeře
 • v podvečer přivítání čarodějnickým týmem, seznámení a večerní zábava, především pro děti 

Sobota 

 • snídaně
 • rozcvička
 • prohlídka areálu a zvířátek (za pěkného počasí) 
 • animační programy a aktivity (dle počasí)
 • tvořivá dílna
 • večeře
 • večerní strašidelná karnevalová zábava, soutěž o nejlepší kostým, ohňová show a mnoho dalšího

Neděle 

 • snídaně
 • rozloučení s areálem a animačním týmem

Cena pobytu:

  Cena pobytu Akční cena pobytu do 31.10.2019
Dospělá osoba 2710 Kč 2439 Kč
Dítě do 12 let 2286 Kč 2058 Kč

Dítě do 2 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu. Dítě 2 - 4 let 500 Kč / pobyt bez nároku na lůžko a stravu. Cena polopenze pro dítě do 12 let je 250 Kč.

Cena pobytu zahrnuje: ubytování v Hotelovém resortu Šikland, polopenzi, programový balíček a noční ohňovou show.

Cena pobytu nezahrnuje doplňkové služby jako je wellness, masáže nebo vyjížďky na koních - tyto služby je možné doobjednat na telefonním čísle 602 750 130.

REZERVACE UBYTOVÁNÍ - HOTELOVÝ RESORT

 

Dne 2.11. 2019 bude od 11 hodin otevřen areál pro veřejnost.

  Cena vstupného na denní program Cena vstupného na večerní program v Saloonu od 19 hodin
Dospělá osoba 80 Kč 100 Kč
Dítě 2 - 12 let 40 Kč 80 Kč

Vstupné pro dítě do 2 let ZDARMA.

Cena vstupného na večerní program zahrnuje vstupné na Halloweenský karneval s animačním programem. Bude i diskotéka a soutěž o nejhezčí mastu proto Halloweenské kostými s sebou!

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací