Blue Style Prima Fest

Pátek 12. 7. od 10:00, areál Šiklův mlýn

BLUE STYLE PRIMA FEST je největší rodinný festival v České republice, který se koná v zábavním areálu Šikland na Vysočině. Dvoudenní akce nabídne v termínu 12. a 13. července 2019 spoustu aktivit pro všechny členy rodiny, v čele s hudebním programem, který pro vás chystají Marie Rottrová, Xindl X, Slza či Ewa Farna.

Blue Style Prima Fest

Vstupenky zde

Pro všechny návštěvníky festivalu bude otevřené také westernové městečko, strašidelný zámek Draxmor, zoopark či aquapark a připraven bohatý doprovodný program. Ti nejmenší se mohou těšit na dětskou stage s Dádou Patrasovou a zónu plnou nejrůznějších kreativních dílniček a aktivit, které je zabaví na celý den, teenegeři si budou moci vyzkoušet virtuální realitu a dalších herní novinky v gaming zóně. Dámy budeme hýčkat v beauty zóně a nejen jízdu v bojovém vozidle na offroadové dráze máme připravenu pro pány.Těšíme se, že si společně užijeme dva nezapomenutelné prázdninové dny plné zábavy v krásné přírodě v srdci Vysočiny.
 
DĚTI DO 120 CM MAJÍ VSTUP ZDARMA.

REZERVACE UBYTOVÁNÍ - HOTELOVÝ RESORT

REZERVACE UBYTOVÁNÍ - SRUBY, CHATKY, MOBILHOMY, KEMP

 

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací