Americký den

Sobota 16. 7. od 10:00, areál Šiklův mlýn

Prožijte s námi sobotní den pod Americkou vlajkou. Předvedou se vám účastníci tanečního kurzu Americký týden se svým finálovým vystoupením. Sejdou se u nás fanoušci Route 66 a Harley Davidson. Představí se americká auta a motorky v nové i historické podobě. Navštíví nás hokejisté z NHL. Ve velké večerní taneční show uvidíte špičkové české i zahraniční tanečníky. Pro milovníky masových specialit pořádáme BIZONÍ HODY.

Americký den
Taneční festival

TANEČNÍ FESTIVAL

  • americké stylové tance
  • taneční vystoupení a soutěže

zobrazit více

Pro ty, kteří k nám zavítají o den dříve a nebudou nasyceni denním programem, pořádáme od 18 hodin na parketu před Saloonem country bál s kapelou Nota bene.

Celý sobotní den, kdy vyvrcholí týdenní taneční festival, budeme tančit, soutěžit, tančit a zase soutěžit. Předvedou se profesionální tanečníci v line dance, cloggingu, square dance i klasickém country.

Americká auta

AMERICKÁ AUTA
A AMERICKÉ MOTORKY

  • setkání ROUTE 66
  • výstava HARLEY-DAVIDSON

zobrazit více

Zveme Vás na odpolední výstavu strojů Harley Davidson, osobních, terénních a užitkových vozů amerických značek. Uvidíte zde například repliku slavného Knight Rider KITTa z úžasného kultovního seriálu KNIGHT RIDER - Pontiac Firebird Trans Am 1982. Tento černý placatý sporťák, s koly s výsuvnými hřeby, byl v televizním seriálu s Davidem Hasselhoffem v roli řidiče a parťáka inteligentí, mluvící, skákací, nezničitelný a strašně rychlý. Přijeďte, uvidíte ho na vlastní oči.

Proběhne také zajímavé setkání fanoušků Route 66 s Prezidentem Asociace Route 66 v ČR Zdeňkem Juráskem a neméně zajímavé promítání dvoudílného dokumentu R66, natočeného Českou televizí.

Vystavovatelé vozů a motorek s jedním doprovodem mají VSTUP ZDARMA - přihlášení přes registrační formulář a případné informace na telefonním čísle 724 273 589.

Americký hokej

HOKEJISTÉ Z NHL

  • autogramiáda hokejistů
  • soutěže s hokejovou tématikou

zobrazit více

Zveme vás také na atraktivní AUTOGRAMIÁDU hokejistů NHL, při které se setkáte s Radko Gudasem, Michalem Neuvirthem, Ondřejem Palátem a Liborem Hájkem. V době autogramiády budou probíhat zábavné vědomostní a dovednostní soutěže s hokejovou tématikou o atraktivní ceny.

POZOR, Šikland zve mladé a nadějné hokejisty z celé naší republiky! Pokud naši výzvu vyslyšíš, přijdeš v hokejovém dresu svého klubu a není ti víc jak 15 let, máš VSTUP na celý den v Šiklandu ZDARMA !

Odpoledním programem Vás budou provázet moderátoři Karolina Gudasová a Michal Chylík.

Bizoní hody

BIZONÍ HODY

Ochutnejte pokrmy s netradičním masem z našich pastvin.

PROGRAMOVÝ PŘEHLED DNE

zobrazit více

10:00 Zahájení programu městečko
11:30 Humorné divadlo ZLATÝ DŮL amfiteátr
13:30 Zahájení Amerického dne Rodeo aréna
14:30 Westernová show amfiteátr
15:15 Taneční festival - I. část městečko
15:30 Autogramiáda a soutěže s hokejisty z NHL Rodeo aréna
16:45 Akční divadlo STÍN MINULOSTI amfiteátr
17:45 Taneční festival - II. část amfiteátr
20:45 Vyhlášení taneční soutěže, tance nejlepších amfiteátr
21:00 Večerní show "Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění" amfiteátr
21:30 Ohňostroj
Noční strašidelné jízdy vláčkem Union Pacific
Diskotéka s DJ Ondra
amfiteátr
22:00 Promítání dokumentů Route 66 Rodeo aréna

Změny programu vyhrazeny.

Po celý den (10:00 až 20:00 hodin) jsou ve westernovém městečku v provozu atrakce. Svezeme Vás na koni, vláčkem Union Pacific nebo Safari vláčkem při okružní vyhlídkové jízdě po areálu Šiklův mlýn. Můžete si vyzkoušet střelbu z luku, trenažér rodeových jezdců - elektrického býka a průchod zrcadlovým labyrintem. Děti se mohou vydovádět na skákacích hradech. Ostatní atrakce budou též připraveny k vašemu pobavení.

Offroadová dráha v motosport military areálu bude v provozu odpoledne od 15 hodin. Pro zájemce o adrinalinové jízdy bude připraveno bojové vozidlo pěchoty.

Večer vás opět čeká jedinečné divadlo, které se hraje pouze jedenkrát v roce a jako vždy to bude nezapomenutelný zážitek. Co se tento rok bude odehrávat pod názvem „Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění“, je jedno velké překvapení.

Přijeďte na Americký den do Šiklandu a přeneste se s námi „za oceán“ se skvělým tanečním programem, VIP hosty a pravými americkými auto-moto mašinami.

Těšíme se na Vás!

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací