Aeroshow 2015

Sobota 1. 8. od 10:00, areál Šiklův mlýn

9. ročník jedné z top akcí letní sezóny, nejlepší piloti ČR a hlavní hvězda akrobatický pilot Petr Kopfstein vítěz seriálu Red Bull Air Race kategorie Challenger a mistra České republiky v kategorii UNLIMITED.

Své umění na obloze nám představí nejen piloti ultralightů, ale těšit se můžete i na akrobatické prvky vrtulníku, ukázky průletů letadel od historických replik až po nejnovější létající stroje, představení stíhacích letounů ze světových válek, helishow a vyhlídkové lety helikoptérou.

Výhody pro piloty

  • Zdarma vstup do areálu a veškerý program
  • Zdarma občerstvení a nápoj (vydává se od 12:00 do 18:00 v budově Central kempu)

  • Zdarma originální letecká láhev pro piloty

Pokud se rozhodnete zůstat u nás přes noc, získáte pro posádku letadla slevu 20 % na ubytování v hotelovém resortu nebo zdarma ubytování ve vlastním stanu v kempu (platí v termínu 31. 7. až 2. 8. 2015)

  • Zdarma hlídané stání letadel přes noc 

  • Zdarma pro registrované panák v baru U Hrobníka. Vyplňte formulář níže na stránce, a pak už stačí  při registraci nahlásit své jméno a panáček je Váš. Vydávat se budou od 22:00 v baru U Hrobníka. Registrace bude ukončena 31. 7. v 16 hodin.

Je třeba přiletět do 15:30. Dárky a poukázky na občerstvení a nápoj se vydávají pouze do této doby u registrací.

Program dne

10:00 Zahájení programu v městečku. Přivítá vás moderátor, který bude pravidelně informovat o aktuálním dění v celém areálu a bude s vámi soutěžit o krásné ceny.

Od 10:00 AEROSHOW - přílet a přehlídka letadel / letiště

- vyhlídkové lety vrtulníkem (po celý den)

11:30 Humorné divadlo „SAMOVO TAJEMSTVÍ“ / amfiteátr

14:30 Westernová show "AMERIKA V ČASE ZÁBAVNĚ I POUČNĚ" / amfiteátr

16:00 AEROSHOW / letiště Golf 

- ultralighty, akrobatické prvky vrtulníku, nízké průlety letadel, stíhací letouny, helishow, Exhibice akrobatického pilota Petra Kopfsteina vítěze seriálu Red Bull Air Race kategorie Challenger a mistra České republiky v kategorii UNLIMITED.

18:30 Akční divadlo „MOLLY PARKEROVÁ“ / amfiteátr

21:00 Noční ohňová show - Pohádka „POSLEDNÍ DRAČÍ VEJCE“ / amfiteátr

22:00 Ohňostroj

22:00 Strašidelné jízdy vláčkem Union Pacific, Diskotéka / před Saloonem

Po celý den (mimo hlavní program) jsou v provozu atrakce: jízda na koni, lukostřelba, vláček Union Pacific, zrcadlový labyrint, elektrický býk, skákací hrady, vyhlídkové jízdy Safari vláčkem a další.

motosport military offroad areálu se vyřádíte na čtyřkolkách nebo se projedete v bojovém vozidle pěchoty. Využijte také vyjížďky na koních po okolí Šiklova mlýna. Objednávejte na telefoním čísle 602 750 130 nebo na místě v informačním centru ve westernovém městečku.

Aeroshow 2015

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací