Svatba v Šiklandu?

Publikováno: středa 7. 3. 2018

Myslíte, že už nevíme co bychom vymysleli že? Ale je to přesně naopak, od vymýšlení máme Vás, naše návštěvníky. By jste se divili, co po nás občas chcete. Někdy je to ovšem skvělá myšlenka, tak ji rozvineme a pěkně Vám ji naservírujeme zpět.

Svatba v Šiklandu?

A co s tím má společného Svatba?
no je to jednoduché, občas se objeví poptávka na Svatbu a někdy je to nádherné téma, neotřelé a úžasné. Každý asi chce, aby ta jeho svatba byla nezapomenutelná. A uznejte, že svatba, kde mezi svatebčany máte hejno pávů a oslíka Matěje stojí za to :) 

Svatba v Šiklandu 

No je toho více. Takže začneme od toho, že si v areálu můžete svatbu uspořádat. Už jsme jich dělali několik, krásnou letní na louce s nevěstou na koních, komorní v kostelíku ve stylových kostýmech, motorkářskou s nevěstou unesenou na Harley. Připravíme pro Vás svatební pobyt s hostinou, párty i s obřadem. K dispozici jsou především krásné jarní termíny. Inspirovat se můžete na webu firemních akcí, kde je nově nabídka Gala akcí s krásnou fotogalerií. 

Fotogalerie

Svatební výzva na Láskyplném festivalu 

Svatbu u nás můžete ale také vyhrát. A nejen svatbu, ale také novomanželskou noc a krásné dárky, svatební sukni od @theSIKLS, krásnou kytici, účes i svatební cestu. Takže pokud chcete mít opravdu originální svatbu na kterou nezapomenete, zapojte se do souteže. 

Originální žádost o ruku

Jestli jste svoji dívku ještě o ruku nepožádali a hledáte nějakou speciální příležitost, tak i pro Vás máme skvělou nabídku. Udělejte to na Láskyplném festivalu a získejte spostu krásných dárků. 

Více informací o akcích pro zamilované na Láskyplném festivalu. 

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací