Letní sezona 2018

Publikováno: neděle 8. 7. 2018

25 letní sezona v Šiklandu byla zahájena. Opět nás čeká léto plné zábavy, skvělých akcí i festivalů.

Letošní sezona je nabitá víkendovými akcemi. Hned zahájení sezony je již pravidelně spojeno s motosrazem. Na ten letošní přijelo 600 motorek všemožných značek i tvarů. Sotvá poslední motorka opustila brány areálu, objevily se dětské pohádkové postavičky v rámci prvního ročníku akce s názvem Pohádkoland. Děti se potkali se šmloulíky, zatančili si na Maxíky, zazpívali s Dádou a mnoha dalšími účinkujícími. 

Zcela novou stage následně obsadila stále dobře naladěná partička z TV Šlágr. Zpěváci, kapely se střídali dva dny s těmi nejoblíbenějšími písničkam v rámci akce Šlágrfest www.slagrfest.cz

V polovině července Šikland přivítá další skvělou akci a dost možná i tu největší. BLUE STYLE PRIMA FEST (www.festivaly-sikland.cz), doveze do areálu například Lucii Bílou, Olympik, Slzu, Petra Koláře ... a také známé tváře z TV Prima -Prima Partičku i Modrý kód. Nebude chybět mnoho zábavy i atrakcí pro děti a spousta dalšího programu. 

Další týden se přeneseme do Ameriky. Westernové městečko obsadí americká auta i motorky, vystoupí téměř "originální" ZZ TOP a nebude chybět i tradiční a unikátní večerní show, tentokrát s názvem Amerika. 

Konec července patří již tradičně Velké ohňové show. Pohádkový příběh s pyrotechnikou, kaskadérskými kousky a nádherným ohňostrojem, patří k pravidelnému programu Šiklova mlýna už od roku 1998. 

Hned první srpnový týden se zde potkáme na kovbojské akci. RODEO 2018. Rychlostní i dobytkářské disciplíny v podání nejlepších jezdců, kteří se utkají o poháry v seriálu Mistrovství České republiky v rodeu 2018. 

11.8. se všichni znova zamilujeme na láskyplném Festivalu lásky. Ewa Farna, Ben Cristovao, Poetika a další zpěváci budou jednou částí festivalu na hlavní Arena stage. Novinkou bude Travel Point, kde se koukneme do světa například s Pavlem Liškou a Honzou Revaiem - Vandráci Vagamundos. Online On Live se potkáme s oblíbenými osobnostmi sociálních sítí například @theSIKLS. Všichni se staneme hosty na největší svatbě sezony. 
www.letolasky-sikland.cz

Další novinkou v programu bude akce s názvem Gastrofest Šikland, ochutnávky, hudba a program s aktivitami a soutěžemi pro děti i dospělé nás čeká o víkendu 18.-19.8. www.gastro-fest.cz

Naopak tradiční akce se koná předposlední prázninový týden. Rodinný den s Haribo využívají k návštěvě především držitelé rodinných a senior pasů. Opět atrakce, soutěže, divadla a také koncert Banjo Band Ivana Mládka.

Závěr sezony patří samotným účinkujícím Šiklandu. Velkolepá večerní show s udílením cen "Zlatý Šiklák" ja dojemným i zábavným zakončením sezony i prázdnin pro všechny příznivce areálu. 

Tak si vyberte a přijeďte za námi do Šiklandu.

Letní sezona 2018

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací