Leden v Šiklandu

Publikováno: středa 24. 1. 2018

"A co se u Vás děje v zimě?". Tak to je otázka, se kterou se setkáváme velmi často. Nádherná představa toho, jak areál zapadne sněhem a my se na běžkách vydáváme do okolí, je bohužel trošku nereálná, i když zasněžený Šikland má své kouzlo. Realita je ale trošku jiná. Zima je čas příprav a plánování.

Leden v Šiklandu

Řekněme tedy leden. Ten začínáme ukončením Silvestrovského pobytu. Na Nový rok se rozloučíme s hosty a hurá uklízet. Letos jsme museli hezky rychle, protože hned 3. ledna přijížděla firemní akce na školení a novoroční večírek

Leden je také nejvyšší čas dokončovat kalendář mimořádných akcí na následující letní sezonu. Rok 2018 je pro Šiklův mlýn již 25 sezonou, kdy v letní sezoně připravujeme program pro veřejnost. Za tu dobu, jste toho u nás viděli už opravdu hodně. Těšit se opět můžete na oblíbené akce, které se opakují rok co rok, jako je Rodeo, Ohňová show, ty patří k těm opravdu nejstarším. K nim se časem přidal Rodinný den a také Zahájení i Ukončení sezony s Derniérou. A novinky posledních let jako jsou Létohrátky, Truck Arena

Letos se ale můžete těšit i na mnoho festivalových akcí a přes to, že festivalů bude několik, tak každý bude úplně jiný. O tom jaké budou se již brzy dozvíte na naší nové festivalové stránce www.festival-sikland.cz, kde již nyní najdete informace o BLUE STYLE PRIMA FESTu. 

Příprava mimořádných akcí a letní sezony zabere spoustu času a zasáhne do mnoha oddělení Šiklandu, od produkce, přes marketing, rezervační i obchodní. Důležité ovšem je nejen dobře naplánovat mimořádné akce, ale i celou letní sezonu. Leden je tedy i termínem, kdy se dělají programové castingy, domlouvají se stávající i noví účinkujicí v programu. Stát se hvězdou našich divadelních prken může každý, kdo něco umí a zájemci se stále mohou hlásit na cerna@sikland.cz. 

Abychom se v lednu nenudili jen samou agendou, tu a tam nám živost spestří firemní akce. Nekdy jen malé školení, jindy pořádný zimní teambuilding a občas i opravdová VIP akce. Jednu takovou právě chystáme. Mexická restaurace se právě mění ve VIP sál na tu pravou party ve stylu velkého Gatsbyho. Očekáváno je 400 hostů a na reportáž z příprav takové akce se také můžete těšit. 

Leden, ale také přináší spestření pro milovníky adrenalinu a akčních závodů. Připravujeme vlastně takové malé Rally Dakar ..tedy Rally Šikland. Zimní závod čtyřkolek a buggyn v Šiklandu Winter Race 2018 se pojede sice začátkem února a přihlásit se může každý majitel čtyřkolky a soutěživé povahy. Závodit můžete jako jednotlivci nebo v týmu. Pro informace koukněte do programu. 

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací