Blue Style Prima Fest se letos v plánovaném termínu neuskuteční

Publikováno: středa 3. 6. 2020

Blue Style Prima Fest se letos v plánovaném termínu neuskuteční

Milí příznivci BLUE STYLE PRIMA FESTu,

 

po týdnech nejistoty, jak to bude s BLUE STYLE PRIMA FESTem 2020, vám bohužel musíme oznámit, že se letošní ročník neuskuteční. Bojovali jsme zarputile, ale tentokrát neúspěšně. Do poslední chvíle jsme věřili v konání festivalu, ale bohužel, na koronavirus jsme krátcí. Vzhledem k mimořádnému opatření, které vydalo Ministerstvo zdravotnictví České republiky (č. j.: MZDR 20588/2020-2/MIN/KAN), ho bohužel musíme zrušit. Věřte, že nám samotným je to velice líto, ale doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále.

 

Ty, kteří si již vstupenky zakoupili, bude zajímat, jak se vstupenkami naložit. Snažně prosíme, pokud to jen trochu bude možné, abyste si vstupenky ponechali. Vstupenky budou platné i na BLUE STYLE PRIMA FEST 2021, který si o to víc společně užijeme. Slibujeme, že se budeme maximálně snažit, aby hudební program zůstal co nejpodobnější avizovanému složení interpretů, abychom uspokojili váš letošní zájem.

 

Samozřejmě, že můžete zvolit i postup dle nově vydaného zákona č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru, označovaného jako SARS CoV-2, na oblast kulturních akcí (dále jen „zákon“), jehož úplné znění naleznete ZDE.

Do 31. března 2021 můžete podle tohoto zákona požádat o vydání náhradního poukazu na festival (dále jen „poukaz“), který vám bude vydán do jednoho měsíce od vaší žádosti v hodnotě uhrazeného vstupného. Žádost o tento poukaz, případně další dotazy ohledně vstupenek, adresujte na prodejce, u kterého jste vstupenky zakoupili – TicketPortal/Šikland. Poukaz bude platný do 31. 10. 2021. Budeme rádi, pokud zvolíte jednodušší řešení a ponecháte si zakoupenou vstupenku.

 

Zároveň si vás dovolujeme upozornit, že využitím poukazu zaniká povinnost pořadatele vrátit vstupné. Je tedy na vás, zda zvolíte jednodušší řešení a ponecháte si zakoupenou vstupenku, nebo zvolíte cestu vystavení poukazu.

 

Velmi děkujeme za pochopení v této nelehké situaci a věříme, že se na BLUE STYLE PRIMA FESTU uvidíme nejpozději příští rok v létě. Zatím se s námi můžete potkat na našich menších akcích nebo na televizní obrazovce, protože být spolu je prima v každé situaci.

 

Termín příštího ročníku festivalu zveřejníme co nejdříve – už teď pracujeme na tom, aby byl příští ročník ještě lepší.

 

Všechny novinky najedete na www.bluestyleprimafest.cz.

 

Těšíme se na vás za rok!

Realizační tým BLUE STYLE PRIMA FESTu

 

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací