Zažijte mistrovské závody na Šiklově mlýně. Díky zkušenostem s pořádáním oficiálních závodů nabízíme profesionální organizaci včetně obstarání personálu k celé akci. Široká škála ubytování různých cenových relací dává prostor i pro dvou- a vícedenní akce.

Moto akce v Šiklandu

Offroad revue mítink

Skvělý a zábavný offroadový víkend pořádaný redakcí měsíčníku Off Road Revue. K dispozici je jak náročná offraodová dráha, tak i jiné vytyčené tratě v areálu.

Mistrovství České republiky v Cross Country Open

Nejlepší jezdci z celé ČR i ze zahraničí. Závod vede celým areálem Šiklova mlýna a jezdci střídají offroadovou dráhu s přírodní tratí s různými překážkami. Nechybí ani obtížně sjezdy a krkolomné pády.

OffROAD Maraton

Offroadový adrenalin a nevšední zábava. Extrémní vytrvalostní závody bugin a aut speciálů, čtyřkolek a motorek. Nechybí ani profesionální jízdy závodníků Rally Dakar.

Western Motosraz

Sraz pro všechny motorkářské nadšence. Máme připravené speciální soutěže o toho nejdrsnějšího motorkáře, nechybí doprovodný program a také rocková hudba.

MMČR Trial

Závod v moto trialu, který se odehrává na offroadové dráze Šiklova mlýna. Speciální trať složená z různých překážek, výstupů a sestupů.

MČR Enduro Open

Poslední závod mistrovství České republiky se jede na Šiklově mlýně. Čeká vás úžasná podívaná na ty nejlepší jezdce. Pády ani odvážné sjezdy rozhodně nebudou chybět.

Objednejte si moto akci

Chcete u nás uspořádat závod, sraz, setkání s přáteli nebo firemní akci? Nezávazně nás kontaktujte se svými požadavky, určitě budete mile překvapeni naší nabídkou i cenou.

Kontakt: 

  • Olga Válková
  • Tel.: 723 027 501
  • E-mail: pobyty@sikland.cz

 

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací