Letní tábory nabité programem a zábavou v jedinečném prostředí. Jedině u nás se děti zapojí přímo do dění v zábavním areálu.

Kromě táborového programu děti zhlédnou všechna představení ve westernovém městečku včetně sobotního speciálního programu.

Užijí si zábavu na atrakcích a podniknou výlet do zábavních areálů v Dolní Rožínce, a to samozřejmě za doprovodu svých vedoucích. 

Dětské tábory

Děti, které u nás již v minulosti byly, mají slevu 10 % na 7denní tábory a 20 % na 14denní.

Vzhledem k velkému zájmu o jezdecké tábory všech úrovní musíme konstatovat, že jsou již OBSAZENÉ.Ale pokud vaše dítě bude mít zájem o vyjížďku na koních, tak je k dispozici i na táboře dobrodružném.

Letní tábory v největším přírodním zábavním areálu v Česku:

Dětské tábory

Nabídka tematických táborů v Šiklově mlýně:

Sezóna dětských letních táborů 2016 je za námi a my již máme pro Vaše děti připravenu nabídku na prázdniny 2017.

Novinky pro rok 2017

V letošním roce čeká na Vaše děti několik turnusových termínů. Začínáme 2. prázdninový týden (nedělí 9.7.2017), 6 týdnů dětského dobrodružství zakončíme předposlední srpnovou nedělí (20.8.2017). Nabídku témat pro dětské tábory jsme zúžili, sloučili jsme téma westernu, indiánů a Indiana Jonesů do nového tématu - DOBRODRUŽNÝ DĚTSKÝ TÁBOR. V nabídce i nadále zůstávají tábor JEZDECKÝ (pro začátečníky i pokročilé - OBSAZENÉ) a tábor pro děti s nadváhou.

Tábořiště a ubytování

Děti táboří ve dvoulůžkových stanech s podsadou, na lůžkách je molitanová matrace (spací pytel s sebou).

Tábořiště se nachází na zatravněné terase u lesa v areálu Western - Šiklův mlýn. K dispozici společenská místnost, jídelna, samostatná kuchyně a sociální zařízení.

Tábořiště

Strava a pitný režim

Pro vaše děti vaříme tradiční českou kuchyni převážně z bio potravin přímo v táborové kuchyni, čímž je zaručená čerstvost jídel.

Strava je podávána 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře). U dětí s nadváhou a diabetem bude strava 6x denně.

Po celou dobu tábora dohlížejí vedoucí na to, aby děti dodržovaly pitný režim. Kuchařky připravují každý den dětem čaj, šťávu i čistou vodu. K snídani a svačinám jsou podávány mléčné nápoje.

Prosíme všechny rodiče, aby nebalili dětem na tábor minerální vody a limonády. Standardně vaříme i dětem s dietami, jako je diabetes, bezlepková dieta a různé alergie.

Pro rodiče

Před nástupem na tábor zasíláme rodičům:

  • poukaz,
  • pokyny pro nástup dítěte na tábor (zdravotní potvrzení, bezinfekčnost, doporučené vybavení),
  • všeobecné podmínky.

Jako novinku jsme pro letošní rok založili facebook - Tábory Šiklův mlýn, kde každý den můžete sledovat novinky, které se na táborech odehrály v daný den.

Pokyny k dětskému táboru

Přečtěte si pokyny k dětskému táboru.

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací