Šiklův mlýn nabízí největší ubytovací kapacitu na Vysočině s počtem 428 lůžek a z toho 186 v novém hotelovém resortu (včetně přistýlek).

Hotelový resort se skládá z residence Arizona a z hotelu Colorado Grand***.

Hotelový resort je otevřený červenec a srpen a celoročně pak pro firemní akce, soukromé akce, oslavy, svatby a ve vybrané termíny pro speciální zimní pobytové balíčky

Hotel Colorado Grand

 

Objednávejte za výhodné ceny do 30. 4. 2016 (ceny neplatí v období od 7. 8. do 14. 8. 2016)

Hotel Colorado Grand ★★★+

Hotel Colorado Grand ★★★+ se nachází přímo v areálu Šiklův mlýn. Z čelní strany poskytuje výhled na rozlehlé pláně s pastvinami pro koně. Pokoje s okny do údolí pak poskytují pohled na celé westernové městečko

Stejně jako celý hotelový resort je i Colorado Grand ★★★+ projektován v mexickém stylu, aby charakterově zapadl do areálu.
Stylově zařízené interiéry dotváří příjemnou atmosféru při pobytu.

Dárek pro každé ubytované dítě.

Vybavení hotelu Colorado Grand ★★★+

Pokoje jsou vybavené kromě stylového dřevěného nábytku také výdobytky moderními - TV se satelitním příjmem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem.

Hotel je situovaný do dvou křídel, středem prochází kulaté schodiště do prvního patra. V přízemí kromě recepce najdete lobby bar s kapacitou 24 míst a část pokojů, v patře pak příjemné foyer.

Na recepci je zajištěn prodej doplňkového sortimentu - chlazené nápoje, cukrovinky, toaletní potřeby, upomínkové předměty. Cennosti lze bezpečně uložit v hotelovém trezoru

Dovolujeme si upozornit na pokoj č. 215 nazývaný „novomanželský“ či „valentýnský“, který svým návštěvníkům nabízí kromě jiného i velkou stylovou manželskou postel.

Suterén je věnován odpočinkovým a bussines aktivitám. Hotel nabízí rovněž wellness služby např. masáže, vířivku, solárium, saunu a další, které lze objednat na recepci hotelu.

Platby lze provézt hotově nebo kreditními kartami Master Card, VISA, Maestro a American Express. Celý hotelový resort poskytuje zdarma Wi-Fi připojení.

Kapacita: 32 pokojů, 84 lůžek ve 2- až 4lůžkových pokojích.

Apartmány

Dva nadstandardní dvoulůžkové pokoje pro ty nejnáročnější hosty. Apartmány jsou vybaveny stylovým rustikálním nábytkem, koženou sedačkou, křesly a samozřejmě i televizorem a ostatními moderními výdobytky. Apartmány je možné pronajmout jednotlivě nebo jako celek. Koupelnu má každý pokoj vlastní.

Apartmán č. 213 je vybaven vlastní vířivou vanou, která ještě umocní relaxaci v hotelu.

Provozní doba hotelu

Provoz je celoroční pro firemní akce, rodinné oslavy a skupinové ubytování, které je třeba dopředu rezervovat. Pro veřejnost je Colorado Grand*** otevřen průběžně během celého roku v rámci tematických pobytů a mimořádných akcí. V hlavní letní sezóně je pak otevřen nonstop v červenci a srpnu.

Balíčky zábavy

Vyberte si ke svému pobytu z naší nabídky balíčků zábavy a služeb, získáte tak spoustu zábavy za výhodnější ceny.

Týdenní balíčky: RančeřiOld Shatterhand

Pětidenní balíčky: PohodaRelax pro dva v hotelu

Čtyřdenní balíčky: AdrenalinZážitek pro dva v hotelu

Stravování

Ubytování v Colorado Grand*** je včetně snídaně. Hostům dále doporučujeme přiobjenat si polopenzi či plnou penzi a další možnosti stravování pro komfortní pobyt.

Ceny ubytování v Colorado Grand***

Máme nové ceny

Již nemusíte složitě dopočítávat do ceny ubytování vstupné do Šiklova mlýna, máme nové zvýhodněné ceny již se vstupem do areálu a zdarma veškerý doprovodný program.

Objednávejte za výhodné ceny do 30. 4. 2016 (ceny neplatí v období od 7. 8. do 14. 8. 2016)

Typ pobytu Osoba / noc Dítě, důchodce / noc Apartmá - osoba / noc Apartmá - dítě, důchodce / noc Přistýlka / noc Pes / noc
Týdenní pobyt 7 a více nocí ne - ne

844 Kč

675 Kč

1 197 Kč

958 Kč

650 Kč 150 Kč
Pětidenní pobyt ne - čt

904 Kč

 

723 Kč 

1 283 Kč

1 026 Kč

650 Kč 150 Kč
Čtyřdenní pobyt čt - ne

964 Kč

771 Kč

1 368 Kč

1 094 Kč

650 Kč 150 Kč

Ceny zahrnují ubytování se snídaní a vstupem do areálu včetně veškerého doprovodného programu. Nezahrnují ostatní stravování, poplatek za parkovné (30 Kč / den), atrakce.

Momentálně je možné koupit ubytování na letní sezonu v červenci a srpnu 2016 pouze na týdenní pobyty na 6 a více nocí, na pětidenní pobyt s nájezdním dnem v neděli a odjezdním ve čtvrtek a na čtyřdenní pobyt s nájezdním dnem ve čtvrtek a odjezdním v neděli. Pokud chcete přijet v jiné dny, prosím kontaktujte nás.

Cena ubytování v Colorado Grand*** mimo sezónu (tj. září-červen)

Osoba / noc Pokoj obsazený 1 osobou / noc Apartmá pro 2 osoby / noc
835 Kč 1 015 Kč 2 500 Kč

Cena zahrnuje ubytování a snídani formou švédských stolů.

Je možné platit platební kartou. Ceny jsou platné od 1. 11. 2015, platné na období 2. 7. - 4. 9. 2016, vč. DPH.

Pozn.: dítě - cena platí pro: děti 4-12 let, důchodci nad 70 let. Děti do 4 let ubytování zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

Chcete poptat ubytování v jiném termínu nebo máte ještě nějaké dotazy?

Napište nám nebo použijte kontaktní formulář

Pro rychlejší odpověď nám zavolejte.

+420 602 750 130

 

Objednávejte online

* povinné položky

Zájem o ubytování
*
*
*
*
Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód
*

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací