Velká ohňová show 2015

Sobota 25. 7. od 10:00, areál Šiklův mlýn

Noc plná napětí a adrenalinu. Tanečnice, kaskadéři, koně a především špičkoví pyrotechnici předvedou své umění v této nezapomenutelné show zakončené megaohňostrojem.

Po setmění rozzáří arénu pyrotechnické efekty, dech se bude tajit u kaskadérských efektů i závěrečného megaohňostroje.

Program dne

10:00 Zahájení programu v městečku. Přivítá vás moderátor, který bude pravidelně informovat o aktuálním dění v celém areálu a bude s vámi soutěžit o krásné ceny.

11:30 Humorné divadlo „SAMOVO TAJEMSTVÍ“ /amfiteátr

14:30 Westernová show "AMERIKA V ČASE ZÁBAVNĚ I POUČNĚ" / amfiteátr

16:45 Akční divadlo „MOLLY PARKEROVÁ“ / amfiteátr

19:00 Animační program pro děti / náměstí

21:30 VELKÁ NOČNÍ OHŇOVÁ SHOW "PÍSEŇ OHNĚ" - mystický příběh nás provede soubojem dobra a zla v historii a budoucnosti lidstva, v které oheň hrál a bude hrát vždy důležitou roli. Ohnivá apokalypsa, noc plná napětí a adrenalinu v podání kaskadérů s koňmi, vojenské techniky, tanečníků s ohněm a především špičkových pyrotechniků  / Rodeo aréna

22:00 Strašidelné jízdy vláčkem Union Pacific, Diskotéka / před Saloonem

Po celý den (mimo hlavní program) jsou v provozu atrakce: jízda na koni, lukostřelba, vláček Union Pacific, zrcadlový labyrint, elektrický býk, skákací hrady, vyhlídkové jízdy Safari vláčkem a další.

motosport military offroad areálu se vyřádíte na čtyřkolkách nebo se projedete v bojovém vozidle pěchoty. Využijte také vyjížďky na koních po okolí Šiklova mlýna. Objednávejte na telefoním čísle 602 750 130 nebo na místě v informačním centru ve westernovém městečku.

Velká ohňová show 2015

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací