Taneční festival 2015

Sobota 18. 7. od 10:00, areál Šiklův mlýn

Ve velké taneční show se vám představí špičkoví čeští i zahraniční tanečníci. Večer se můžete těšit na jedinečné divadlo Severní vítr je krutý.

Celý den se bude tančit! Těšit se můžete na profesionální tanečníky v line dance, cloggingu, square dance i klasickém country. Večer vás opět čeká  jedinečné divadlo, které se hraje pouze jedenkrát v roce a jako vždy to bude nezapomenutelný zážitek. Co se tento rok bude odehrávat pod názvem „Severní vítr je krutý“, je jedno velké překvapení.

Zdarma večeře pro všechny účastníky přehlídky Tanečního festivalu.

Taneční festival zahájíme již v pátek v 19 hodin country bálem s kapelou Nota bene.

Program dne

10:00 Zahájení programu v městečku. Přivítá vás moderátor, který bude pravidelně informovat o aktuálním dění v celém areálu a bude s vámi soutěžit o krásné ceny.

11:30 Humorné divadlo „SAMOVO TAJEMSTVÍ“ /amfiteátr

14:30 Westernová show "AMERIKA V ČASE ZÁBAVNĚ I POUČNĚ" / amfiteátr

15:30 1. část Tanečního festivalu / náměstí

17:30 Akční divadlo „MOLLY PARKEROVÁ“ / amfiteátr

19:00 2. část Tanečního festivalu / amfiteátr

21:15 TANEČNÍ FESTIVAL - "Severní vítr je krutý" / amfiteátr

Následuje ohňostroj, diskotéka a strašidelné jízdy vláčkem Union Pacific / před Saloonem

Po celý den (mimo hlavní program) jsou v provozu atrakce: jízda na koni, lukostřelba, vláček Union Pacific, zrcadlový labyrint, elektrický býk, skákací hrady, vyhlídkové jízdy Safari vláčkem a další.

motosport military offroad areálu se vyřádíte na čtyřkolkách nebo se projedete v bojovém vozidle pěchoty. Využijte také vyjížďky na koních po okolí Šiklova mlýna. Objednávejte na telefoním čísle 602 750 130 nebo na místě v informačním centru ve westernovém městečku.

Taneční festival 2015

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací