Dacia Piknik 2017

Sobota 10. 6. od 10:00, areál Šiklův mlýn

Dacia zve všechny majitele vozů Dacia na třetí ročník Dacia Pikniku, který se opět koná na Šiklově mlýně. Přijďte s námi zažít atmosféru setkání, které u nás nemá obdoby.

Vlastníte vůz Dacia? Pokud ano, zaregistrujte se ZDE a přijeďťe si užít víkend plný zábavy, her, soutěží a koncertu Michala Davida. Zarezervujte si ubytování přímo v areálu Šiklův mlýn a prodlužte si Dacia Piknik na celý víkend se vším komfortem. Pro více informací se podívejte na stránku věnovanou Dacia Pikniku.

FAQ 

Mohu přijet, pokud nevlastním Dacii?

Akce je organizována pouze pro majitelé vozů Dacia. Pokud byste měli zájem o více informací o značce, domluvte se na nezávazné návštěvě u kteréhokoliv z 62 prodejců (seznam najdete na www.dacia.cz)

Vlastním vozidlo Dacia, ale přijedu jiným vozem. Mohu?

Pokud jste zaregistroval číslo karosérie Vašeho vozu a obdržel pozvánku, není problém přijet vozem jiné značky, nicméně počítejte s tím, že parkoviště pro vozy jiné značky než Dacie bude umístěn dál od atrakcí a hlavního vchodu.

Více otázek naleznete na stránce https://www.daciapiknik.cz/vase-otazky/

Dacia Piknik 2017

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací