V Šiklově mlýně se na koni mohou svézt všichni, od malých dětí po seniory, od naprostých začátečníků po zkušené jezdce.

Kde a za kolik můžete projet na koni

Kupte online se slevou 10 %.

Koupit ATRAKCE - Vodění na koni (W)

Jízda na koních

Ceny:

Vodění na koních

Pokud si ještě netroufáte na jízdu na koni sami, přímo ve westernovém městečku se můžete nechat povozit na koni. Aktivita je vhodná pro všechny, co mají rádi koně a nemají žádné zkušenosti s jízdou. Klidný koník povozí na svém hřbetě malé i velké, maličké děti je možné na koně posadit i s rodičem.

Atrakce je v provozu každý den (mimo pondělí) od 10 do 18 hodin. V době hlavního programu v amfiteátru není atrakce v provozu.

Vyjížďky na koních

Pro zkušené i nezkušené jezdce nabízíme vyjížďky na koních do okolí areálu. Trasa je přizpůsobena zkušenostem jezdce. Vyjížďky si můžete objednat celoročně.

Vyjížďka na koni těžkým terénem

Hodinová vyjížďka na koni se zkušeným průvodcem po krásné přírodě okolí Šiklova mlýna. Vyjžďky jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené jezdce. Současně je možné absolvovat vyjíždku až pro 4 osoby. U osob mladších 18 let je nutná helma a bezpečnostní vesta, které vám rádi zapůjčíme.

Vyjížďka na koni těžkým terénem s přípravou

Vyjížďka zahrnuje 15 minut seznámení se zvířetem, přípravu, 60minutovou vyjížďku s instruktorem po náročném terénu okolí Šiklova mlýna (překonání řeky, vysoké terénní převýšení, trysk na volném prostranství apod.). Jízda je přizpůsobena zkušenostem jezdce. U osob mladších 18 let je nutná helma a bezpečnostní vesta, které vám rádi zapůjčíme.

Výuka jízdy na koních

Máte-li chuť se naučit nebo si prohloubit znalosti jízdy na koních, nabízíme výuku jízdy na koních pro děti i dospělé a pro děti jezdecký tábor.

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací